Finbricks s.r.o z dílny KB Smart Solutions si ke komunikaci vybral agenturu Rubikon PR

Praha, 11. května 2021 – Společnost Finbricks s.r.o, která se zabývá vývojem a poskytováním platebních technologií, si pro komunikaci s médii vybrala agenturu Rubikon PR. Agentura bude Finbricksu zajišťovat jak korporátní a produktové PR, tak poradenství v oboru sociálních sítí.   

 

Společnost Finbricks s.r.o. je jedním z projektů z dílny KB Smart Solutions. Zabývá se vývojem a integrací platebních služeb umožněných evropskou směrnicí PSD2 a dalších souvisejících produktů. Tým společnosti Finbricks v minulosti uvedl na trh i PSD2 platební bránu s názvem Zaplaceno.cz. I tomuto projektu bude svou podporu agentura Rubikon PR poskytovat. V týmu pod vedením Šimona Rákosníka bude působit Account Manager Ondřej Tengler. Sociální sítě bude mít na starosti Daniel Dočekal. 

Tomáš Fíla ze společnosti Finbricks ke spolupráci říká: Když se v minulosti objevily první informace o PSD2, mluvilo se o revoluci v poskytování platebních a dalších finančních služeb. Od ledna 2018 uplynuly již více než 3 roky a za tu dobu se implementace v bankách posunula od prakticky nepoužitelné technologie k řešení, které již umožňuje reálné využití v nejrůznějších odvětvích. Společně s agenturou Rubikon bychom chtěli široké i odborné veřejnosti přiblížit dalekosáhlé možnosti, které se s integrací platebních služeb a služeb informování o účtu objevují.”

Komerční banka si v posledních letech právem vybojovala pozici inovativního finančního ústavu. Akvizicemi a strategickými investicemi do českých finančních startupů získala řadu nástrojů, které jí v budoucnu mohou pomoci uspět na měnícím se trhu a přinést nové produkty. Naší komunikací chceme ukázat, že dobré inovace nejen nakupuje, ale také interně vyvíjí. dodává Managing Director agentury Rubikon Šimon Rákosník.    

O společnosti Finbricks s.r.o.

Společnost Finbricks s.r.o. provozuje technologickou platformu postavenou na agregaci bankovních API služeb, které svým klientům jednoduše a transparentně poskytuje. Nad rámec těchto služeb vytváří tým Finbricksu další produkty za účelem maximálního využití celého ekosystému otevřeného bankovnictví a svým klientům tak poskytuje přístup k finančním produktům, které byly v minulosti doménou pouze finančních institucí. Technologické řešení společnosti Finbricks je určeno i pro malé a začínající společnosti, které chtějí svoje služby a aplikace obohatit o nové funkcionality. Cílem společnosti je nabízet služby za výhodných podmínek širokému spektru poskytovatelů a přispět tak k rozšiřování využití těchto nových technologií.

O agentuře Rubikon PR:

Rubikon PR je česká komunikační agentura specializující se na firmy z oborů e-commerce, technologií, startupů, financí a trhu nemovitostí. Pro své klienty zajišťuje klasickou mediální komunikaci, správu sociálních sítí i další služby. Od roku 2019 je 100% vlastníkem firmy její spoluzakladatel Šimon Rákosník. Mezi klienty Rubikonu patří společnosti jako DPD, Bolt, Zalando, Cleverlance, Mutumutu, Upvest, Thein Consulting, DLA Piper, Ideasense, Adform, Scott.Weber Workspace, Olife Energy, a další.