Podílejte se na vylepšování sportovních módů Huawei Watch! Za feedback získáte 20% slevu na chytré hodinky

Huawei nabízí uživatelům možnost vylepšit nebo navrhnout zcela nové sportovní režimy pro hodinky Huawei Watch. Prostřednictvím jednoduchého dotazníku nyní můžete sdílet své postřehy a zpětnou vazbu a zároveň získat 20% slevu na smartwatch od Huawei.

Sportovec je v každém z nás

Jaro je v plném proudu a léto čeká za rohem, což představuje ideální okamžik pro oprášení sportovních aktivit. Se 102 sportovními režimy, které nabízí nositelná zařízení Huawei, vůbec nezáleží na tom, jestli běháte, plavete, chodíte po horách, jezdíte na kole nebo provádíte jakoukoliv z dalších desítek tréninkových aktivit – zařízení Huawei vám poskytnou koučink postavený na analýzách, se kterými plně využijete svůj potenciál. 

Jelikož je sportovec v každém z nás, pracujeme ve vlastním tempu a stylu, zkrátka máme jedinečné potřeby. Proto přišla společnost Huawei s novou výzvou pro uživatele, aby se podělili o své zkušenosti, postřehy a nápady a pomohli tak navrhnout ještě lepší sportovní režimy.

Sportovní módy, které sednou všem

Nositelná zařízení Huawei slouží jako osobní trenér na zápěstí, který poskytuje důležité informace a metriky v reálném čase a také dlouhodobé vedení tréninkového cyklu. A co víc, každé z nositelných zařízení Huawei sleduje srdeční frekvenci v reálném čase, počet spálených kalorií a dobu trvání cvičení, což umožňuje přizpůsobit intenzitu tréninku osobním potřebám a schopnostem.

Podělte se o své zkušenosti a získejte slevu 20 % na hodinky

Společnost Huawei se vždy snaží navrhovat produkty tak, aby přesně odpovídaly potřebám a očekáváním uživatelů. Ti mají nyní jedinečnou možnost vyladit wearables od Huawei přesně podle svých představ. Pokud chcete sdílet zpětnou vazbu a nápady týkající se sportovních režimů, navštivte do 6. června tuto stránku [https://consumer.huawei.com/cz/campaign/huawei-wearable-102-sports-mode/], vyplňte jednoduchý dotazník a získejte 20% slevu na hodinky Huawei!

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.