Flexibilní kanceláře v budově Praga Office & Garden od Scott.Weber Workspace si pronajala skupina V-Sharp Ventures

Flexibilní kancelářské prostory provozované společností Scott.Weber Workspace jsou mezi klienty velmi oblíbené a ty nové se rychle obsazují. Moderní servisované kanceláře na osmi atraktivních pražských lokalitách jsou vhodné pro firmy různé velikosti. Zázemí v budově Praga Office & Garden nově našla i rychle rostoucí skupina V-Sharp Ventures Michala Menšíka. 

V-Sharp Ventures, do které mimo jiné patří logistický startup DoDo nebo e-commerce akcelerátor Inveo, se ve svém podnikání rychle posouvá vpřed. Rozvoj skupiny směrem k investičnímu Venture Studiu vedl k potřebě přesunu do větších a reprezentativnějších kanceláří a volba padla na ideální pracovní prostředí od Scott.Weber Workspace v karlínské budově Praga Office & Garden.

“Těší nás, že naše nabídka flexibilních servisovaných kanceláří oslovila tak inovativní firmu jako je V-Sharp Ventures. Z partnerství máme velkou radost a věříme, že pro skupinu jako celek i všechny její zaměstnance se prostory v budově Praga Office & Garden stanou místem, kde se práce stane opravdovým zážitkem a kde se budou rodit další pokrokové nápady,” uvádí majitel Scott.Weber Workspace Adam Zvada.

„Firmy ze skupiny V-Sharp v posledních letech hodně vyrostly a bylo jasné, že budeme potřebovat větší kanceláře. Zároveň jsme otevřeli vlastní investiční studio pro startupy, takže jsme hledali prostory, do kterých budeme moci nadějné týmy talentů přizvat, abychom jim ve strategické růstové fázi mohli být nablízku a poskytli jim vhodné zázemí pro práci. Inspirativní prostředí budovy Praga Office & Garden pro nás bylo při výběru nových kanceláří ideální volbou, protože se díky partnerství se Scott.Weber Workspace nemusíme starat o provoz kanceláří a veškerou pozornost můžeme věnovat našemu byznysu. Pěkným benefitem je i podcastové studio nebo možnost využít pro  porady a schůzky soukromou zahradu,“ popisuje Michal Menšík, CEO skupiny V-Sharp Ventures.

Praga Office & Garden je architektonicky jedinečná budova se silným historickým příběhem.  Její design navazuje na dřívější průmyslový rozmach této čtvrti. Celkové řešení se nese v původním industriálním stylu, který navazuje na minulost bývalých opraven vozů značky Praga. Jejich typické prvky a charakteristiky se propisují do celkového designu prostředí i nábytku v interiérech a vytvářejí tak nejen profesionální pracovní prostředí, ale díky Scott.Weber Workspace znovu oživují úspěšnou historii tohoto místa. Pro všechny zde sídlící klienty i návštěvníky coworkingových prostorů je k dispozici zahrada, kavárenský bar s profesionálním vybavením, podcastové studio i eventové prostory, které pojmou až 100 lidí.

O Scott.Weber Workspace 

Společnost Scott.Weber Workspace byla založena v roce 2009 a dnes je největším poskytovatelem nabízejícím pronájem flexibilních pracovišť a coworkingu na pražském trhu. V současné době provozuje v Praze osm prémiových kancelářských center, která se pyšní inovativním řešením kanceláří, moderním designem, pokrokovými technologiemi a nadstandardní péčí o klienty. Aktuálně nabízí více než 2 500 pracovních míst na celkové ploše téměř 19 000 m2..

Scott.Weber Workspace nabízí několik řešení flexibilního kancelářského prostředí i jejich kombinaci dle individuálních potřeb klientů. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové či začínající startupy nejčastěji pracující v coworkingových prostorech, tak i menší firmy požadující servisované plně vybavené kanceláře. Platí to i pro velké korporace se stovkami zaměstnanců, které využívají privátní patra postavena na klíč s vlastním brandingem či řešení Office Suite.