Společnost Motorola uzavřela partnerství se společností GuRu, aby přinesla první bezdrátově napájenou technologii

Společnost Motorola oznámila, že uzavřela partnerství se společností GuRu Wireless, Inc., globálním lídrem v oblasti přizpůsobitelných řešení bezdrátového napájení, s cílem zajistit bezdrátové napájení smartphonů Motorola.

Dnes se spoléháme na to, že nám naše smartphony pomohou vykonávat více činností a pomohou dělat věci lépe a rychleji než kdykoliv předtím. Požadujeme schopnosti jako flexibilita a přenositelnost pro lepší dostupnost, proto bezdrátová technologie ještě nikdy nebyla tak důležitá.

Výsledky transformační inovace společnosti Motorola poskytují nebývalou schopnost vyvíjet první smartphony, které budou napájené bezdrátově do metrové vzdálenosti využitím inovativní GuRu technologie.

Ve společnosti Motorola neustále pracujeme na tom, abychom přinesli na trh inovace, které mohou zlepšit život našich spotřebitelů. S tímto řešením poskytneme pohled na svobodu a flexibilitu, kterou si mohou uživatelé vychutnat díky revoluční technologii bezdrátového napájení,“ uvedl Dan Dery, viceprezident společnosti Motorola. „Ve spolupráci s GuRu si představujeme vzrušující novou generaci bezdrátově napájených zařízení.

Guru RF Lensing™ poskytuje zařízením watty výkonu na metry, přinášejíc spotřebitelským zařízením novou vlnu energie. Tato patentovaná technologie představuje revoluci ve spotřebitelských zkušenostech a pomáhá odstraňovat každodenní starosti s napájením. Patentované miniaturní modely společnosti GuRu umožní zařízením přesný přenos připojení na velké vzdálenosti. Společnosti Motorola a GuRu budou spolupracovat tak, aby odpovídaly přísným požadavkům společnosti Motorola na kvalitu a energetickou účinnost a bezpečnost.

Inovace byly vždy součástí DNA společnosti Motorola. Společnost dlouhodobě obohacuje náš život ekosystémem inteligentních zařízení a řešení,“ řekl Florian Bohn, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti GuRu. „Jsme nadšení, že můžeme spojit síly s lídrem v oboru, jehož cílem je zlepšit spotřebitelskou zkušenost. Společně představíme skutečnou mobilitu pro přenosná inteligentní zařízení a senzory IoT.“

Spotřebitelé nadále požadují produkty, které nejenže drží krok s rušným životním stylem, ale řeší i jejich specifické potřeby, například technologická řešení nabízející přenositelnost bez kompromisů v oblasti funkčnosti. V partnerství se společností GuRu, která umožňuje bezdrátové napájení, dělá společnost Motorola další krok ve svém závazku poskytovat inteligentnější technologii všem. Můžete se těšit na další novinky už v nejbližších měsících!

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupená holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzívnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro milióny zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.