3Dwiser si pro komunikaci vybral agenturu Rubikon PR

Praha, 24. května 2021 – Český distributor profesionálních průmyslových 3D tiskáren a poskytovatel služeb v oboru aditivní výroby, společnost 3Dwiser, si pro komunikaci s médii vybral agenturu Rubikon PR. Ta bude 3Dwiseru poskytovat klasické korporátní i produktové PR. 

Společnost 3Dwiser se zabývá distribucí a servisní podporu profesionálních 3D tiskáren a 3D skenerů značek Ultimaker, Markforged, Formlabs, MiniFactory, Zeiss a dalších. Pro své klienty zajišťuje i další služby a řešení na míru z oblastí zakázkové aditivní výroby, 3D skenování, tvorby prototypů a poradenství. Ve své komunikaci se chce soustředit na informování široké i odborné veřejnosti o možnostech využití profesionálního a průmyslového 3D tisku v podmínkách průmyslu 21. století. 

Roman Gusejnov CMO společnosti 3Dwiser k nové spolupráci říká: „Mediální komunikace pro 3Dwiser není vůbec novou činností. V posledních letech jsme ale hledali agenturu, která by svým profilem lépe odpovídala našim záměrům. Rubikon nás oslovil zejména svou komunikací pro projekty z oblasti průmyslu 4.0, virtuální reality a zakázkové digitální výroby.“

„Tématu 3D tisku v České republice dominují výrobci, kteří cílí na hobby či amatérský trh. Z této kdysi exotické záležitosti už ale dávno vyrostla profesionální průmyslová disciplína se zcela reálným uplatněním ve výrobě a vývoji. Naším úkolem tedy bude ukázat, že 3D tisk není jen o volnočasovém hobby, ale o reálném nasazení v ekonomice,“ dodává ke spolupráci Managing Director agentury Rubikon Šimon Rákosník.    

Společnost 3Dwiser patří k nejrychleji rostoucím dodavatelům 3D technologií ve střední Evropě. Zákazníci společnosti pocházejí ze sektorů jako automobilový průmysl, strojírenství, potravinářství a dalších. Tým specialistů úzce spolupracuje s výzkumnými a univerzitními pracovišti, věnuje se osvětě a vzdělávání. Kromě 3D tisku z termoplastů a pryskyřic se 3Dwiser soustředí také na odolné kompozity, ultra polymery a kovy, na automatizované technologie postprocessingu výtisků a přesné 3D skenování. 

O společnosti 3Dwiser:

3Dwiser s.r.o., součást středoevropské skupiny Admasys International, je přední český dodavatel a distributor dostupných a spolehlivých profesionálních technologií 3D tisku a skenování. Poskytuje komplexní služby v oblasti aditivní výroby od poradenství přes zakázkový tisk až po školení a technickou podporu. Čerpá z odborného zázemí vlastního týmu specialistů i z přímé spolupráce s českými a zahraničními výrobci tiskáren a tiskových materiálů. V Praze – Hloubětíně provozuje unikátní Aplikační centrum 3D tisku pomáhající s optimálním nasazením a rozšiřováním aditivní výroby s rychlou návratností investice. Zájemcům je k dispozici také pobočka v Olomouci ve Vědeckotechnickém parku UP.

O agentuře Rubikon PR:

Rubikon PR je česká komunikační agentura specializující se na firmy z oborů e-commerce, technologií, startupů, financí a trhu nemovitostí. Pro své klienty zajišťuje klasickou mediální komunikaci, správu sociálních sítí i další služby. Od roku 2019 je 100% vlastníkem firmy její spoluzakladatel Šimon Rákosník. Mezi klienty Rubikonu patří společnosti jako DPD, Zalando, Cleverlance, Mutumutu, Upvest, Xmarton, 3Dwiser, Retino, Thein Consulting, DLA Piper, Ideasense, Adform, Scott.Weber Workspace a další.