Jaké funkce jsou pro vás u chytrých hodinek a fitness náramků nejdůležitější?

HONOR se zeptal Čechů a Slováků, proč si vlastně nositelnou elektroniku kupují.

[Praha, 26. května 2021] – Nejen díky roku v pandemii jsou chytré hodinky a fitness náramky naším každodenním parťákem a trenérem v jednom. Pomáhají nám monitorovat pokrok v tréninku, díky chytrému vestavěnému trenéru kaučovat a celý trénink vést. Sledují i důležité zdravotní hodnoty, srdeční tep nebo saturaci kyslíku v krvi (SpO2), unikátní funkci např. v chytrých hodinkách nebo fitness náramcím HONOR, mezi nimi i poslední kousek HONOR Band 6. Díky těmto hodnotám dokážeme odhalit potíže s dýcháním nebo třeba poznat začínající příznaky covidu. Jaké funkce jsou pro nás u chytrých hodinek a fitness náramků nejdůležitější? HONOR se ptal Čechů a Slováků.

Diagram

Description automatically generated

Výdrž baterie vede

Spěcháte, nestíháte? Pak vám vybitá baterka v jakémkoli zařízení může pěkně zatopit. V dnešní elektronické době se požadavek na výdrž baterky na 1 nabití dostává na jednoznačné první místo. Až 78 % Čechů a Slováků v průzkumu HONOR při startu prodeje poslední novinky HONOR Band 6 jednoznačně zvolili výdrž baterie jako nejdůležitější parametr, podle kterého chytré hodinky nebo fitness náramek vybírají.

Čerstvá novinka v kategorii nositelné elektroniky, HONOR Band 6 ve výdrži na 1 nabití exceluje. Při běžném používání stačí nabít 1x za 14 dní, při využívání náročnějších funkcí pak nemusíte dobíjet až 10 dní. Navíc díky rychlonabíjení dobijete během 10 minut až na 3 dny používání.

Až pro 56 % Čechů a Slováků je důležité monitorování vlastního zdraví

Důraz na vlastní zdraví je už víc jak rok pro každého z nás téma číslo 1. Nejen díky celosvětové pandemii a možném šíření nákazy si všichni opakujeme základní hygienické návyky každý den. Práce na home office nebo distanční výuka doma, téměř nulová šance kamkoli jít nás všechny nutí k tomu, abychom i v této době nezapomínali na pravidelný pohyb. Chytrý náramek nebo hodinky můžou šikovně pomoct pohlídat, že se nehýbeme, jestli naše zdravotní hodnoty jsou v normě nebo díky chytrému vestavěnému trenéru pomoct i domácím tréninkem.

HONOR Band 6 stejně jako předchozí generace v kategorii chytrých náramků a hodinek, má  navíc unikátní monitoring okysličení krve (SpO2). Tuto hodnotu si neměří jen vrcholoví sportovci, kteří si díky saturaci kyslíku v krvi hlídají náročnost tréninku. O nízké hladině kyslíku v krvi a tzv. hypoxii, tedy náhlému poklesu kyslíku v krvi a jak může být nebezpečný, by mohli vyprávět i všichni, kteří se vydávají do vysokých nadmořských výšek nebo třeba personál na palubě letadla. Nízká hladina kyslíku v krvi pak může mít vliv na správné fungování našeho srdce, plicí, jater, ledvin nebo i naší centrální mozkové soustavy.

Výběr sportovních režimů nebo automtaické rozpoznání stylu cvičení v top 3

S narůstající oblibou chytrých náramků a hodinek se zvyšují i nároky na funkce a přesnější monitorování všech fitness aktivit. Výběr různých sportovních režimů už je dnes samozřejmostí. Perfektní je i přidaná funkce automatické rozpoznání stylu cvičení.

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK%

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk