Electro World otevírá svoji již 40. prodejnu

Česká republika, Praha – 31. května 2021 – Společnost Electro World otevírá tento týden svou již 40. kamennou prodejnu v České republice. Pobočka, ve které prodej startuje ve čtvrtek 3. června 2021, bude již druhou prodejnou Electro Worldu v Jihlavě.

Electro World vyrostl dvojnásobně 

Síť Electro Worldu se nedávno rozrostla s převzetím prodejen sítě K+B Expert. K původním 19 prodejnám jich tak ve finále přibylo dalších 20, a došlo tak k zásadnímu rozšíření počtu regionů, kde se nyní Electro World nachází. Velká část zákazníků to má nyní do prodejny Electro Worldu ještě blíže.

Nová pobočka v Jihlavě

Vzhledem k tomu, že Jihlava je hlavním městem kraje Vysočina s velkou spádovou oblastí a ve stávající prodejně je registrován velký zájem zákazníků, rozhodlo vedení Electro Worldu otevřít v regionu druhou prodejnu s rozlohou 1 275 m2 prodejní plochy. Ta se nachází v nově vybudovaném obchodním centru s názvem Shopping Jihlava na západním okraji města. Bude se tak jednat o již 40. prodejnu a Electro World připravil pro zákazníky k oslavě tohoto úspěchu speciální akční ceny. Ty budou od 3. až do 6. června platit pouze pro tuto prodejnu. 

Příležitost pro zákazníky

Hlavním tahákem a důvodem k výletu do Jihlavy bude zajisté Apple Macbook AIR s čipem M1 s cenou 23 333 Kč (sleva přes 6 600 Kč) nebo Apple iPhone SE 2020 za 9990 Kč (sleva 3 000 Kč). Za akční ceny budou i telefony Xiaomi, např Redmi Note 9 za 3477 Kč. Na své si přijdou ti, kdo ještě nevyměnili svou starou TV. K dispozici bude LED TV Thomson 32HD3306 za cenu 3 333 Kč, nebo 4K Android TV METZ s Wi-Fi a úhlopříčkou 139 cm za 9 999 Kč. Kompletní nabídka je uvedena ve speciálním čtyřstranném letáku, který bude distribuován v Jihlavě a blízkém okolí.

Produkty jsou k dispozici do vyprodání zásob a platí na jednu osobu 1 ks od každého zlevněného produktu v letáku, tak neváhejte a buďte mezi prvními, prodejna otevírá v 9:00 hodin. 

Informaci o nové prodejně včetně kontaktů a otevírací doby naleznete již brzy na webu https://www.electroworld.cz/prodejny.

Fotografie prodejny a přípravy interiéru naleznete zde:

Electro World podruhé Jihlavě

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.