Huawei jmenován volbou zákazníků v oblasti infrastruktury kabelového a bezdrátového LAN přístupu

Šen-čen, Čína, 1. června 2021 – Společnost Huawei získala v hlasování zákazníků Gartner Peer Insight 2021 ocenění Customer Choice v segmentu infrastruktury kabelových a bezdrátových LAN sítí. Tato cena je udělována podle zpětné vazby zákazníků a koncových uživatelů z řad profesionálů a expertů, kteří mají zkušenosti s hodnocenými produkty či službami. Huawei na platformě Gartner Peer Insight získala 191 recenzí, které jí vynesly vysoké hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček, a byla jediným oceněným výrobcem nepocházejícím ze Severní Ameriky.

D:\2021品牌营销\17.奖项营销\海报\客户之选-英文版-1920_1080.jpg

Společnost Huawei zvítězila jako volba uživatelů ve čtyřech z pěti zákaznických segmentů. Hodnocením zákazníků z různých oborů a odvětví prošlo na platformě Gartner Peer Insight řešení CloudCampus i celá řada dalších produktů, jako například přepínače řady CloudEngine S, AirEngine Wi-Fi 6 AP , iMaster NCE-CampusInsight a iMaster NCE-Campus. Hondocení zahrnuje funkčnost produktů, jejich nasazení, provoz a údržbu i servisní podporu kampusových sítí nabízených společností Huawei. 

„Jsme opravdu hrdí, že velkou popularitu Huawei řešení pro kampusové sítě potvrdily výsledky nezávislého hodnocení ze strany zákazníků,“ uvedl Jiří Janeček, tiskový mluvčí Huawei Technologies (Czech), a dodal: „Zpětná vazba prostřednictvím Gartner Peer Insight je pro nás velmi cenná a i díky ní můžeme nadále pracovat na zdokonalování celého portfolia našich služeb a produktů.“

Gartner Peer Insights je online platforma pro hodnocení a recenze IT softwaru a služeb. Jejími tvůrci i čtenáři jsou IT profesionálové a další odborníci z odvětví technologií a v současné době čítá přes 350 000 ověřených recenzí napříč více než 355 trhy. Letošní ocenění byla udělena na základě recenzí poskytnutých do konce března 2021. 

„Naším jediným cílem je poskytovat ta nejlepší řešení a produkty ve své třídě, které splňují požadavky zákazníků a získávají jejich uznání. Proto nás jako společnost nesmírně těší titul 2021 Gartner Peer Insights Customer Choice v segmentu infrastruktury kabelových a bezdrátových LAN sítí,“ řekl Li Sing, prezident sektoru kampusových sítí ve společnosti Huawei. „I nadále se budeme orientovat na potřeby našich zákazníků, aby mohli využívat všechny přednosti bezdrátových cloudových kampusových sítí.“ 

O společnosti Huawei 

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům. 

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 194 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Pro více informací prosím navštivte naše webové stránky www.huawei.com nebo nás sledujte na:

http://www.linkedin.com/company/Huawei 

http://www.twitter.com/Huawei 

http://www.facebook.com/Huawei 

http://www.youtube.com/Huawei