TrueLife Air program změní ovzduší v českých domácnostech i kancelářích

Česká republika, Praha – 1. května 2021 – Zdravé prostředí je takové, kde se dobře dýchá, a to i alergikům a lidem trpícím astmatem. Zamezit vniknutí nežádoucích látek do bytu, domu či kanceláře je téměř nemožné. Zbavit se jich je však díky novému AIR Programu výrobce TrueLife jednoduché. Moderní čističky vzduchu odstraní z interiéru prach, bakterie i pyl a jejich vlastnosti ocení nejen lidé s dýchacími obtížemi a alergici, ale také rodiny s dětmi a všichni ostatní, kterým záleží na jejich zdraví. TrueLife ale nezůstává jen u čističek a portfolio moderních přístrojů doplňuje o zvlhčovače, odvlhčovače a designové aroma difuzéry.

Čistý vzduch je základ 

Čističky vzduchu TrueLife zlepšují kvalitu ovzduší díky několika stupňovému filtračnímu systému včetně UV technologie pro likvidaci bakterií. Pomoci ale mohou i v mnoha dalších ohledech. Většina přístrojů je vybavena prachovým senzorem, a tak ušetří čas při uklízení. Dalším benefitem je redukce nepříjemného zápachu a v neposlední řadě je to i skutečnost, že mají čističky TrueLife vybavené technologií IonTrue® příznivý vliv na lidskou psychiku, soustředění a spánek, protože dokáží vzduch osvěžit stejně jako příjemný déšť.

TrueLife AIR Purifier P3 WiFi je ideálním společníkem do dětského pokojíčku. Místnost o velikosti až 18 m² dokáže čistit výkonem 120 m³ za hodinu a žádné viry, bakterie nebo plísně tak nemají šanci obstát. Přístroj díky citlivým senzorům umí detekovat neviditelné a zdraví škodlivé částice, které bez kompromisu zachytí šestinásobný filtrační systém. Doporučená cena čističky činí 4 690 Kč s DPH.

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi nejenže redukuje viry, bakterie a plísně, ale současně zvyšuje koncentraci záporných iontů, které mají příznivý vliv na psychiku. Místnost o velikosti až 30 m² hravě zbaví nežádoucích částic výkonem 260 m³ za hodinu, přičemž automaticky tento výkon reguluje dle potřeby. To vše za skvělou doporučenou prodejní cenu 6 990 Kč s DPH.

Vlajková loď TrueLife AIR Purifier P7 WiFi vyčistí až 310 m³ vzduchu za hodinu prostřednictví sedmistupňového filtračního systému. Přístroj detekuje a zlikviduje neviditelné nečistoty a zajistí neustále svěží a zdravý vzduch. Hodí se do místností o velikosti až 40 m².  Doporučená prodejní cena tohoto modelu je 11 990 Kč s DPH.

Všechny uvedené čističky vynikají precizním designem, ovládají se pomocí intuitivního dotykového displeje nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Samozřejmostí je dětský bezpečností zámek, senzor kvality ovzduší, prachový senzor, ukazatel znečištění nebo ukazatel výměny filtru.

Součástí AIR Programu jsou zvlhčovače vzduchu TrueLife AIR Humidifier H3 a H5 Touch, které optimalizují vlhkost vzduchu v domácnosti. Její správná hodnota je důležitá pro dýchací cesty i pro pokožku. Problémy s vysokou vlhkostí pak řeší odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch. Pro příjemnou atmosféru v domácnosti jsou tu pak designové aroma difuzéry AIR Diffuser, které eliminují pachy a navozující příjemnou atmosféru v místnosti nebo kanceláři. TrueLife přináší celkem pět stylových modelů, čtyři jsou v elegantním provedení imitace tropického dřeva a jeden z nich je rovnou z přírodního bambusu. Vybere si tak opravdu každý.

Bližší informace naleznete zde:

Fotografie jsou k dispozici zde:

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi_1

O značce TrueLife

TrueLife vám přináší produkty z oblasti starosti a péče o zdraví usnadňující každodenní život. Našim hlavním cílem je klidný spánek a zdraví všech členů rodiny. K tomu využíváme nejmodernější technologie a všechny naše produkty dlouhodobě a zároveň pečlivě testujeme. Produkty TrueLife se stanou nedílnou součástí vašeho domova.