Vladimíra Dittrichová se stala e-commerce manažerkou skupiny Vinograf

Vinnému baru Vinograf přibyla další posila do týmu. Vladimíra Dittrichová nově řídí management e-commerce logistiky. Na starosti má hlavně web, nový e-shop a online marketing.

Dittrichová přichází do Vinografu s bohatými zkušenostmi z oblasti e-commerce, marketingu a vyzkoušela si i úspěšné vedení vlastního e-shopu. V rámci podnikání se mimo správy a vývoje samotného e-shopu podílela na tvorbě logistických procesů či plánování výroby a designování produktu. Jako majitelka zajišťovala prodejní strategii i finanční řízení firmy. Od svého byznysu se po 11 letech přesunula právě do oblasti e-commerce managementu, ve které se pohybuje dodnes. 

“Vinograf znám několik let a je to pro mě opravdu lovebrand. Skvělé víno a jídlo a navíc v on-line prostředí, tomu se nedalo říci ne,” popisuje svou radost ze spolupráce Dittrichová.

Dittrichová tři roky  spravovala společnostem KARA a Pietro Filipi e-shop platformy a dva  roky se pro ně věnovala i marketingu a brand marketing managementu. Hlavní náplní její práce byla tvorba marketingových strategií, a to online i offline, zkušenosti jí ale nechybí ani s visual merchandisingem, rebrandingem značky, vedení týmu či krizovým řízení marketingu. Zkušenosti z několikaleté úspěšné kariéry nyní využije i na své nové pozici e-commerce manažera pro Vinograf bary.

O Vinografu

Vinograf je vinný bar v centru Prahy na Senovážném náměstí nabízející jak vína z celého světa, tak skvělou „wine-friendly“ kuchyni šéfkuchaře Dušana Mackoviče. Nabízí velkou  spoustu vín na skleničku, ještě více po lahvích, skvělý výběr sýrů a uzenin, přátelskou atmosféru a erudovaný personál v čele s šéfsommelierkou Klárou Kollárovou