Elektronika na léto: Užijte si prázdniny s naplno

Letošní léto se bude stále nést ve znamení řady omezení a mnoho z nás dá proto přednost pobytu v Čechách před komplikovanějším cestováním. Ať už budete kdekoli, přinášíme vám několik tipů, které vám letošní léto zpříjemní u moře, u bazénu, nebo na výletech v přírodě. 

Bluetooth reproduktory s všesměrovým zvukem Bose Soundlink Revolve II a Revolve+ II
Pokud si nedovedete představit letní dovolenou s přáteli bez působivé hudební kulisy, neměly by vaší pozornosti uniknout designově výrazné reproduktory v hliníkovém provedení řady Bose SoundLink Revolve II, které prosluly svou konstrukcí se skutečným 360° zvukem. Výrobce na nich demonstruje svou schopnost vytvořit špičkově znějící reproduktor s kompaktními rozměry. Do všech stran hrají stejně kvalitně i hlasitě a hudbu si tak vychutnají všichni přítomní. Při organizaci letní party nebo jiné příležitosti lze pomocí aplikace Bose Connect propojit v dosahu Bluetooth dva libovolné reproduktory Bose SoundLink do jednoho setu. Reproduktory Revolve II jsou k dispozici ve dvou velikostech, které přehrávají hudbu až 13, respektive 17 hodin. K dostání jsou ve stříbrné nebo černé barvě. Větší a výkonnější model Revolve+ II je navíc vybaven praktickým poutkem pro přenášení.

Cena SoundLink Revolve II: 5 490 Kč
Cena SoundLink Revolve+ II: 7 990 Kč
Obrázky v tiskovém rozlišení zde:  

Hudební sluneční brýle Bose Frames
Již druhá generace elegantních a sportovních slunečních brýlí Bose Frames představuje unikátní prostředek pro poslech hudby na letní dny. Bose Frames mají v raménkách vestavěny malé, ale výkonné reproduktory, které jsou úzce směrovány k uším. Díky tomu slyší plnohodnotně jejich zvuk pouze uživatel. K telefonu se připojují bezdrátově pomocí Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu fungují také jako handsfree. V nabídce jsou celkem tři modely – dva pro běžné nošení a třetí navržený pro sport. Při výběru základních provedení, které hrají na jedno nabití až 5,5 hodiny, volí ženy obvykle brýle Bose Frames Soprano se zaoblenými obroučkami a muži naopak Bose Frames Tenor v hranatém designu. Sportovní provedení Bose Frames Tempo s výdrží až 8 hodin je mechanicky velmi odolné, má hutnější basy a vyšší výkon vhodný pro jízdu na kole rychlostí až 40 km/h. Ke sportovním brýlím Tempo lze samostatně dokoupit také oranžová, modrá a žlutá skla. K modelu Tenor je možné dokoupit modrá zrcadlová a stříbrná skla a pro Soprano jsou volitelně k dispozici růžová a fialová. Zákazníci používající dioptrické brýle mají možnost využít služeb Optik Studio Jana Čížková se sídlem na Praze 8, které se nově specializuje na prodej Bose Frames a na profesionální výrobu a zasazení dioptrických skel do těchto brýlí.

Cena všech modelů Bose Frames Soprano, tenor a Tempo: 7 690 Kč

       

Bezdrátová sportovní sluchátka Bose Sport Earbuds
Tato sluchátka oceníte pro svůj excelentní zvuk nejen v létě, ale po celý rok. Velmi pohodlné provedení s patentovanou silikonovou koncovkou zajišťuje důkladné utěsnění a pevné uchycení v uších i při intenzivním sportu. Odolnost proti vodě a potu (IPX5) spolu s výdrží na jedno nabití až 5 hodin a dobíjecí baterií v pouzdře pro další dvojnásobné dobití na cestách poskytuje všechno co potřebujete pro aktivně prožitý den. Pokud baterie dojde, 15 minut dobíjení jí doplní energií na dvouhodinový poslech. Pro ideální zvuk v každé situaci jsou basy a výšky upravovány v závislosti na hlasitosti. Bose Sport Earbuds jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – Tripple Black, Baltic Blue a Glacier White.
Cena: 5 490 Kč

     

beyerdynamic Lagoon ANC – unikátní sluchátka, která přizpůsobí reprodukci sluchu uživatele
V létě i v zimě, v přírodě, v kanceláři i doma vám tato pohodlná sluchátka s funkcí eliminace okolních ruchů (ANC) od německého specialisty na studiovou techniku nabídnou mimořádně dynamický a působivý zvuk, který lze navíc upravit reprodukci individuálně podle vašeho individuálního sluchu. Tuto vlastnost mají díky spolupráci se společností specializující se na vývoj technologií pro naslouchátka ve zdravotnickém průmyslu. Uživatel poslechovou zkouškou sám určí, která frekvenční pásma vnímá silněji a která naopak méně. Po absolvování tohoto osobního testu sluchu je upraven ekvalizér sluchátek beyerdynamic Lagoon ANC tak, že zdůrazní frekvence, v nichž má uživatel sluchový propad a naopak.
Cena: 6 990 Kč

   

Označeno tagem