V Uhříněvsi se v pondělí otevírá nová prodejna Lidl

V pondělí 7. června otevírá společnost Lidl novou prodejnu v ulici Přátelství v pražské Uhříněvsi. Prodejna je složena z přízemí s částečně krytým parkovištěm a vstupní halou. V prvním patře je pro zákazníky připravena prodejní plocha s téměř 1450 m2, která zajistí dostatečný komfort při nakupování. První den otevření je spojen s podporou místních mateřských škol. 

Nová prodejna v Uhříněvsi zaujme zákazníky moderním architektonickém pojetím. Současně se jedná o první prodejnu tohoto typu v Praze. Ze světlé vstupní haly se návštěvníci pomocí travelátorů či výtahem přesunou do prvního patra, kde je čeká komfortní nakupování od začátku do konce. Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu připraven benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma, bankomatu či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl. 

„Samozřejmostí je prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 127 automobilů. Speciálně vyčleněná místa naleznou také rodiny s dětmi. V neposlední řadě je myšleno na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování.

První den otevření nové prodejny v Uhříněvsi je spojen s podporou MŠ Praha 10, Za Nadýmačem, MŠ Sluneční a MŠ Pitkovice. V pondělí je mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školkám daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze školky využijí na nákup školního vybavení.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 273 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem