XPG se chce stát jedničkou na trhu s počítačovými skříněmi typu Mesh

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 7. června 2021 – Značka XPG, rychle rostoucí dodavatel počítačů, komponent a periferií pro hráče, eSports profesionály a nadšence do technologií, oznamuje uvedení modelu XPG STARKER AIR a nového modelu XPG DEFENDER. Tyto modely rozšiřují nabídku skříní typu Mesh mid-tower určených pro náruživé hráče, počítačové nadšence a systémové integrátory, kteří hledají ten nejlepší výkon v oblasti proudění vzduchu.

XPG STARKER AIR – kompaktní ATX mid-tower skříň s nejlepším výkonem 

XPG STARKER AIR zaujme svým odvážným, ale nikterak přehnaným herním stylem a stylovým ARGB osvětlením. Poskytuje jeden z nejlepších poměrů velikosti/výkonu v celém odvětví, a to v kompaktním provedení, které maximálně využívá formát ATX.

Oproti ostatním modelům STARKER má funkční a elegantní přední panel ze síťoviny, přičemž si zachovává své dva ikonické přední světelné ARGB pruhy. K dispozici bude v černé nebo bílé barvě, aby se hodila k různým osobnostem. Pro snadnou údržbu je řada XPG STARKER vybavena inovativním designem prachového filtru na kolejnici. Filtr tak lze snadno vyjmout, což podporuje častější čištění, aby se zabránilo nevzhlednému a potenciálně škodlivému hromadění prachu. Vyměnitelný držák grafické karty navíc usnadňuje předvádění grafických karet se světelnými efekty ve vertikální nebo horizontální poloze, a to i přes kompaktní rozměry šasi.

Skříň umožňuje vynikající proudění vzduchu díky podpoře až šesti ventilátorů. Lze na ni také připevnit více chladičů, včetně 360mm radiátoru v přední části šasi, 280mm radiátoru nahoře a 120mm radiátoru vzadu. Uživatelé mohou skříň osadit až dvěma 3,5″ pevnými disky a dvěma 2,5″ pevnými disky nebo SSD, navíc nechybí kombinovaná jednotka pro 2,5″ a 3,5″ formát. K dispozici je kompletní sada vstupních/výstupních portů pro snadné připojení USB příslušenství, audio zařízení a bezproblémové přepínání mezi předprogramovanými světelnými efekty.

XPG DEFENDER – mid-tower Mesh skříň pro nekompromisní počítačovou sestavu

Řada XPG DEFENDER vyjadřuje ambice značky XPG v oblasti počítačových komponent. Jde o skříň formátu E-ATX typu mid-tower, která dokáže pojmout grafickou kartu o délce až 380 mm, což poskytuje dostatek prostoru pro podporu karet NVIDIA® a AMD® nejnovější generace, a chladiče umístěného na procesoru o výšce až 170 mm. Díky dostatečnému prostoru pro lepší odvod tepla jsou rozměry E-ATX skříně DEFENDER zárukou budoucí rozšiřitelnosti pro všestranné úpravy. 

XPG DEFENDER má krásný minimalistický styl s předním panelem z magnetické síťoviny, který je nenápadný, ale elegantní a speciálně zaměřený na maximalizaci optimálního proudění vzduchu. 

DEFENDER podporuje osazení až 360mm radiátorem vpředu a 280mm radiátorem nahoře. Navíc je skříň XPG DEFENDER vybavena třemi ventilátory XPG VENTO 120, které lze v případě potřeby rozšířit až na sedm.

Dostupnost skříní XPG STARKER AIR a DEFENDER mid-tower se může lišit v závislosti na regionu. Chcete-li se dozvědět o dostupnosti a konkrétních cenách ve vašem regionu, kontaktujte prosím XPG prostřednictvím www.xpg.com

###

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti eSports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her a eSports, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty seskvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.