Oslavte s námi fotbalové EURO! AppGallery a SofaScore vykopávají fanouškovskou soutěž o chytré hodinky

Fotbalové mistrovství Evropy je za rohem. Společnost Huawei proto společně s oblíbenou výsledkovou aplikací SofaScore představuje fotbalovou soutěž Pick’em, v níž 50 šťastných soutěžících získá zbrusu nové hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro, které společnost Huawei uvedla minulý týden na globální trh.

Nejnovější vlajková loď mezi chytrými hodinkami Huawei WATCH 3 Series mají zaoblený skleněný displej a tělo z nerezové oceli 316L. Umí vytáčet i přijímat telefonní hovory a pracují nezávisle na smartphonu, přičemž plynule přepínají mezi telefonem a hodinkami. Když si například vyrazíte zaběhat, hodinky se ihned přepnou do samostatného režimu a spárují třeba s bezdrátovými sluchátky FreeBuds. Můžete si tak vychutnat poslech hudby nebo podcastů z HUAWEI Music, aniž byste brali telefon s sebou. Tato funkce je ale závislá na poskytovaných službách lokálních operátorů.

Jak hrát?

Aby mohli uživatelé aplikace SofaScore soutěžit ve hře Pick’em, budou nejprve muset natipovat umístění týmů v šesti skupinách. Před postupem do vyřazovací části je potřeba určit také vítěze skupin, se startem play off pak soutěžící vyberou týmy, které se dle nich dostanou až do finále, a nakonec bude potřeba tipnout i celkového šampiona.

SofaScore posiluje sportovní zážitky fanoušků poskytováním podrobných sportovních dat a analýz v reálném čase. Aplikace sleduje sportovní akce, ligy a šampionáty na celém světě. Je k dispozici ve více než 30 jazycích a pokrývá přes 20 sportů s více než 20 miliony aktivních uživatelů měsíčně.

SofaScore je součástí AppGallery a poprvé je k dispozici také jako aplikace na HUAWEI WATCH 3 Series. Se spuštěním řady WATCH 3 si nyní uživatelé mohou stahovat aplikace třetích stran a dostávat se k nim prostřednictvím AppGallery. Obchod s aplikacemi Huawei je k dispozici v hlavní nabídce hodinek, kde mohou uživatelé procházet vybrané aplikace nebo je jednoduše vyhledávat přímo na chytrých hodinkách.

Fotbal už vám neuteče

Soutěž Pick’em je k dispozici prostřednictvím funkce Buzzer v aplikaci SofaScore a na webu SofaScore. Uživatelé AppGallery budou mít nejen možnost vyhrát nejnovější chytré hodinky od Huawei, ale zároveň se zapojit do soutěže přes aplikaci SofaScore i v jiných obchodech s aplikacemi.

Huawei také přidává dočasnou funkci do Petal Maps, aby pomohl fotbalovým fanouškům najít nejlepší místa v okolí pro sledování fotbalových zápasů nebo přímo stadionů, kde se utkání konají. Tato funkce zobrazí fotbalové ikony na mapě označující nejlepší sportovní bary a bude spuštěna v polovině června prostřednictvím speciálního banneru v Petal Maps.

„Díky popularitě SofaScore v AppGallery víme, že sportovní fanoušci v ní najdou vše, co potřebují. Chceme, aby se zapojili do nadšení z velkého fotbalového svátku tohoto léta a zároveň soutěžili o naše nové chytré hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro,“ říká Filip Matys, PR manažer Huawei CBG.

Minulý týden byly hodinky HUAWEI WATCH 3 uvedeny v edicích Active, Classic a Elite, hodinky HUAWEI WATCH 3 Pro pak v edicích Classic a Elite. Řada HUAWEI WATCH 3 bude na českém trhu k dispozici od července 2021. Informace o dalších produktech najdete na oficiálním e-shopu Huawei.

O AppGallery

AppGallery je chytrý a inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet pro spotřebitele jedinečné zážitky. Naše unikátní jádro HMS umožňuje integraci aplikací napříč různými zařízeními, což přináší větší pohodlí a komplexnější zážitek – přesně to je součástí širší strategie 1+8+N společnosti Huawei. Její vizí je udělat z AppGallery otevřenou a inovativní platformu pro distribuci aplikací, která je přístupná spotřebitelům, a zároveň přísně chránit soukromí a zabezpečení uživatelů a zároveň jim poskytovat jedinečný a obohacující zážitek. 

AppGallery je jedním ze tří globálně nejvýznamnějších trhů s aplikacemi a nabízí širokou škálu globálních a místních aplikací v 18 kategoriích, včetně navigace a dopravy, zpráv, sociálních médií a dalších. AppGallery je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. V roce 2020 přesáhl celkový počet stažení z AppGallery 384 miliard a společnost Huawei uzavřela partnerství s 2,3 miliony vývojářů po celém světě.

O SofaScore

SofaScore je digitální produkt nabízející fanouškům jedinečný osobní zážitek ze sledování sportů. Zprostředkovává živé výsledky a statistiky pro 22 sportů a z více než 11 000 lig a turnajů, to vše ve 30 jazycích. SofaScore boduje u sportovních fanoušků díky své rychlosti, jedinečným hráčským statistikám a exkluzivním funkcím.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.