realme oznamuje termín uvedení nového modelu realme GT 5G a nejnovější AIoT strategii

Praha, 8. června 2021 – realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů, představí svůj vysoce očekávaný telefon, vlajkovou loď roku 2021 – realme GT 5G. Představení telefonu proběhne na globálním livestreamu v úterý 15. června ve 14:00 hodin.

„Super rychlá vlajková loď“, tak zní slogan nového chytrého telefonu realme GT 5G. Společnost realme tím odkazuje na špičkový design a technologii zachycující původní podstatu zážitku Grand Touring (GT) pro mladé lidi. Slogan navazuje na moto firmy realme „Dare to Leap“ – neboli odvážit se skočit vpřed. A toho se realme rozhodně nebojí.

Během celosvětového uvedení telefonu realme GT 5G na trh společnost ohlásí take svou nejnovější strategii AIoT řadou nových produktů pod značnou realme TechLife. S dalším rozvojem rozsáhlého ekosystému AIoT usiluje společnost realme o zlepšeníí všech aspektů moderního životního stylu mladých spotřebitelů, včetně jejich osobních, rodinných nebo cestovatelských technologických potřeb.

Globální představení telefonu zahájí generální ředitel společnosti realme Sky Li. Poté promluví viceprezident a generální ředitel realme pro Indii a Evropu Madhav Sheth o obchodní strategii společnosti. Toho doplní Johnny Chen, ředitel marketingu značky realme, a představí realme TechLife, upgradovaný ekosystém AIoT společnosti. Nový telefon realme GT 5G představí veřejnosti produktový a marketingový manažer společnosti Alessio Bradde. Na závěr se diváci mohou těšit na představení nové produktové řady s AIoT, kterou představí hlavní manažer marketingu a produktů Kwan Jun Jie.

Realme GT 5G bude v Česku oficiálně představen v úterý 15. června od 15 hodin v sérii streamů na YouTube ve spolupráci s předními influencery. Od 9. do 16. června proběhne i soutěž Killer League o nový telefon.

První vlajková loď společnosti realme roku 2021 – model realme GT 5G – se u veřejnosti setkala s velkým zájmem. Telefon bude uvedený na hlavních světových trzích, společnost tak chce nastavit nové standardy vlajkových telefonů pro mladé po celé světě. 

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.