Maximálně snadné licenční řešení

9. červen 2021, Praha – Společnost Zyxel pro svou službu Nebula určenou ke správě sítí v cloudu nově nabízí tři různé licence, takže zákazníci a obchodní partneři snadno najdou řešení odpovídající jejich potřebám. Blíže nové licence představí Petr Koudelka, Senior Sales Engineer ze společnosti Zyxel. 

Naše společnost výrazně upravuje licence k oblíbené službě Nebula pro správu sítí pomocí cloudu. Jednou z hlavních změn je rozšíření stávajících dvou řešení o další licenční model. Doposud jsme nabízeli pouze standardní licenci, která je zdarma pro všechny produkty kompatibilní s platformou Nebula, a licenční balíček Nebula Pro Pack s pokročilými funkcemi této platformy. 

Některým zákazníkům však toto řešení nevyhovovalo, protože chtějí více, než nabízí bezplatná verze, ale současně nepotřebují vše, co obsahuje balíček Pro Pack. Proto jsme v reakci na požadavky trhu připravili licenční řešení „Plus“, které přináší celou řadu dodatečných a velmi praktických funkcí pro správu sítí, ale na druhou stranu neobsahuje vysoce pokročilé funkce, které většinou ocení pouze zákazníci s rozsáhlými nebo distribuovanými sítěmi nebo poskytovatelé řízených služeb.

Praktické a jednoduché řešení 

Nově nabízíme tři úrovně licencí – Base, Plus a Pro, ve kterých se každý rychle a snadno vyzná. Věříme, že díky přidání třetí licence každý zákazník v naší nabídce najde řešení přesně odpovídající jeho potřebám.

Většině zákazníků zřejmě bude téměř ve všech případech stačit verze Base obsahující bohatou paletu funkcí, za které musíte u konkurenčních produktů obvykle platit. Varianta Plus nabízí dodatečné, a to zejména administrativní, funkce, zatímco verze Pro disponuje všemi pokročilými funkcemi, které jsme vyvinuli v posledních letech.

Důvodem, proč jsme přistoupili k této změně, je snaha zjednodušit a sjednotit naše licenční řešení. Možná jste četli můj předchozí blog, v němž se věnuji tomu, jak a proč přecházíme ze souběžného ukončení produktových licencí na model, kdy jsou licence přiřazeny každému zařízení zvlášť. Nyní tyto změny zavádíme také pro platformu Nebula. V plánu navíc máme další změny, které vám usnadní používání našich licenčních programů.

Vždy ve službách zákazníků 

Pokud to alespoň trochu jde, klademe důraz na to, aby naše produkty a služby byly pro uživatele maximálně jednoduché. Všechny prováděné změny jsou bezprostřední reakcí na zpětnou vazbu od našich zákazníků a partnerů. Jak s oblibou říkáme, smyslem všeho, co děláme, je plnit potřeby našich zákazníků. Tato orientace na zákazníka je součástí naší kultury, jsme na ni náležitě hrdi a i nadále ji budeme při každé příležitosti prosazovat.

Pokud pro nás máte jakékoli podněty, ať již se týkají platformy Nebula, licencí nebo čehokoli jiného, co souvisí s našimi produkty a službami, budeme rádi, když kontaktujete naše místní zastoupení nebo obchodního partnera a podělíte se o ně. 

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

–    působnost ve 150 zemích celého světa,

– milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

– 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.