Red Hat s cílem urychlit inovace kontejnerové platformy rozšiřuje podporu pro partnery v regionu EMEA

Nová iniciativa Leading with Containers pomáhá partnerům společnosti Red Hat budovat dovednosti, které podpoří přijetí Red Hat OpenShift v rámci regionu

Praha, 9 června 2021 – Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, představil iniciativu Leading with Containers, která je určena obchodním partnerům společnosti v regionu EMEA a pomáhá jim proniknout na rostoucí trh kontejnerových platforem. Tato iniciativa podporuje a urychluje angažovanost vybraných obchodních partnerů společnosti Red Hat, kteří jsou hnací silou úspěchu přední podnikové Kubernetes platformy Red Hat OpenShift. 

Podle studie Stav podnikového open source v roce 2021 se očekává, že v následujících 12 měsících vzroste využití kontejnerů v regionu EMEA o 74 %, přičemž společnosti budou své strategie hybridního cloudu budovat na technologiích kontejnerových platforem. 

Red Hat spustil v regionu EMEA iniciativu Leading with Containers, aby pomohl svým obchodním partnerům navázat na tento růst a etablovat se do role technologických lídrů a důvěryhodných poradců svých zákazníků. Iniciativa Leading with Containers zahrnuje dvě složky: partnerskou specializaci nazvanou „Red Hat Container Platform Specialist“ a program Sales Accelerator, který nabízí další výhody pro partnery se specializací Container Platform Specialist, kteří splňují další požadavky a chtějí urychlit své angažmá v oblasti Red Hat OpenShift realizací konkrétního obchodního plánu. Zapojením do iniciativy Leading with Containers mohou partneři získat následující výhody:

 • Odlišení lídrů na kontejnerovém trhu prostřednictvím nového označení partnerské specializace
 • Komplexní nabídka rozšiřování schopností pro zvýšení dovedností v oblasti kontejnerových platforem
 • Specializovaný marketingový obsah a prodejní nástroje pro oslovení zákazníků využívajících kontejnery
 • Podpůrné mechanismy, které partnery provázejí celým prodejním cyklem, včetně konzultační podpory pro usnadnění zavádění kontejnerů
 • Nové pobídky ke zvýšení ziskovosti partnerů v podobě exkluzivních nákupních podmínek a investičních fondů

V regionu EMEA roste počet partnerů, kteří získali status Red Hat Container Platform Specialist díky absolvování akreditací pro prodejní, technické a dodavatelské znalosti v oblasti hybridní cloudové infrastruktury a nativního vývoje pro cloud.

Kromě toho Red Hat nedávno aktualizoval svůj partnerský program pro poskytovatele řešení v regionu EMEA. Zavedl zjednodušený soubor pravidel a větší flexibilitu při výběru z široké škály certifikací middlewaru pro partnery, kteří chtějí získat status Red Hat Advanced Business Partner nebo Red Hat Premier Business Partner. Pro všechny partnerské specializace jsou také k dispozici předplatná pro vývojáře za zvýhodněnou cenu. 

„Při pohledu na obrovský růstový potenciál trhu s kontejnery jsem velmi hrdá na to, že máme tak rozsáhlou síť vysoce kvalifikovaných a specializovaných Red Hat Advanced a Premier Business partnerů. Díky této iniciativě můžeme našim partnerům pomoci stát se důvěryhodnými poradci a technologickými experty, kteří pomohou zákazníkům společnosti Red Hat uspět na jejich cestě k hybridnímu cloudu,“ řekla Petra Heinrich, vice president, Partners & Alliances EMEA společnosti Red Hat.

Další zdroje

Jak se spojit se společností Red Hat?

 • Na oficiálním webu společnosti 
 • Z korporátních novinek                            
 • Na blogu společnosti Red Hat
 • Následováním účtu společnosti na Twitteru
 • Připojením k účtu společnosti na Facebooku
 • Sledováním kanálu společnosti na YouTube
 • Připojením k účtu společnosti na Google+
 • Sledováním účtu společnosti na LinkedInu

O společnosti Red Hat

Společnost Red Hat je přední světový poskytovatel open source softwarových řešení, který s využitím komunitního přístupu poskytuje spolehlivé a vysoce výkonné linuxové technologie, technologie pro hybridní cloud a kontejnerové a Kubernetes technologie. Brněnská pobočka Red Hat Czech s.r.o. je jedním z největších vývojových center společnosti na světě. Red Hat pomáhá zákazníkům integrovat nové a stávající IT aplikace, vyvíjet aplikace založené na cloudu, standardizovat na svém špičkovém operačním systému a automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí. Vedle technologií nabízí Red Hat také vysoce oceňovanou technickou podporu, školení a konzultační služby, které z něj činí důvěryhodného poradce pro společnosti ze žebříčku Fortune 500. Z pozice strategické partnera poskytovatelů cloudu, systémových integrátorů, dodavatelů aplikací, zákazníků a open source komunit Red Hat pomáhá připravit zákazníky na digitální budoucnost.