SSD XPG GAMMIX S70 získalo ocenění 2021 COMPUTEX d&i

Nejvíce oceňované Gen4 SSD na světě

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 10. června 2021 – Značka XPG, rychle rostoucí dodavatel počítačů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v eSportech a nadšence do technologií, oznamuje, že její PCIe Gen4 SSD GAMMIX S70 získalo ocenění COMPUTEX d&i 2021. Toto ocenění doplňuje seznam ostatních ocenění SSD S70, mezi která patří Red Dot Award 2021: Golden Pin Design Award 2020, a potvrzuje jeho status nejoceňovanějšího Gen4 SSD na světě.    

Díky nejnovějšímu rozhraní PCIe Gen4 je SSD GAMMIX S70 navrženo tak, aby pomohlo hráčům dominovat nad konkurencí díky výkonu sekvenčního čtení/zápisu až 7 400/6 400 MB/s. Pro spolehlivý provoz a vynikající stabilitu se může SSD S70 pochlubit vlastním designem chladiče od XPG. Hliníkový chladič má terasovitou vrstvenou strukturu, která je inspirována vlnami oceánu a nabízí větší plochu pro odvod tepla. Duté komory pod ní dále zvyšují chladicí schopnosti tím, že podporují proudění vzduchu a konvekční přenos tepla.

13. ročník oceňování COMPUTEX d&i awards, které zadala Tchajwanská rada pro rozvoj zahraničního obchodu (TAITRA), organizuje Výzkumný ústav průmyslových technologií (ITRI) ve spolupráci s porotci z celé řady průmyslových odvětví a oborů, od rizikového kapitálu až po technologie. Program oceňování hodnotí kandidáty na základě souboru kritérií, která zahrnují inovace, technologie, funkcionalitu, společenskou odpovědnost a estetiku.  

Zjistěte více o XPG GAMMIX S70: https://www.xpg.com/us/xpg/685

\\tpnps\Public\22-設計資料庫-素材區\【新品】PLK\【2021】\【XPG】\XPG_S70_Award\KV\XPG_S70_award_1640x720_en.jpg

###

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti eSports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her a eSports, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty seskvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.