Společnost Panasonic rozšiřuje nabídku profesionálních 4K displejů o interaktivní verze

Praha, 16. června 2021 – Společnost Panasonic na veletrhu ISE 2021 představila interaktivní dotykové verze svých profesionálních displejů se 4K rozlišením řady SQE1 a CQE1. Prémiové dotykové displeje In Glass a Infrared budou k dispozici v řadě SQE1, což je špičková série jasných a odolných displejů se 4K UHD LCD rozlišením s přidanou možností Wi-Fi připojení a množstvím funkcí, které jsou ideální pro konferenční místnosti manažerů. Dotykový displej Infrared bude součástí také řady CQE1, která je vhodná pro úsporné použití ve školství. Interaktivní displeje s úhlopříčkou 55–86 palců se na trhu objeví v červenci 2021. 

Interaktivní displeje In Glass i Infrared podporují až 20 simultánních dotykových bodů pro možnost skupinového použití, 4K Ultra HD rozlišení, přirozené psaní a možnost rozdělení obrazovky (4 nebo 9). Prémiové modely In Glass jsou navíc ideální do prostředí s jasným světlem, jako jsou zasedací místnosti, a nabízejí 3 mm ochranné sklo s chemickou povrchovou úpravou proti odleskům, velmi přesné psaní perem a rozlišení mezi použitím prstu, pera a gumování pěstí. 

Jedinečné displeje pro skupinové využití 

Modely SQE1-IG a SQE1-IR se hodí pro nepřetržitý provoz v moderních zasedacích místnostech a konferenčních prostorách.  Poskytují vynikající svítivost 500 cd/m2 pro jasné zobrazování ve velkých interiérech. Pro bezproblémovou spolupráci lze displej SQE1-IR se slotem Intel® SDM použít pro nový bezdrátový prezentační systém společnosti Panasonic s názvem PressIT. Pokud dáváte přednost zcela bezkabelovému řešení pro 4K rozlišení, lze SDM slot použít také k plné integraci bezdrátového prezentačního řešení společnosti WolfVision, které se jmenuje Cynap Pure BYOD.

Jako stvořené pro vzdělávání

Model CQE1-IR přináší vynikající divácký zážitek z libovolného místa v místnosti díky 4K rozlišení a svítivosti 400 cd/m2. Je zkonstruován pro každodenní použití, vyznačuje se možností 16hodinového nepřetržitého provozu, což zaručuje spolehlivost i výhodný poměr ceny a výkonu. Disponuje řadou možností připojení, díky nimž je všestranně použitelný. 

Další informace naleznete na webu:  

Řada SQE1-IG: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/sqe1-ig

Řada SQE1-IR: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/sqe1-ir

Řada CQE1-IR: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/cqe1-ir

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Divize PSCEU

Divizi PSCEU společnosti Panasonic tvoří čtyři obchodní jednotky: mobilní řešení (tablety, notebooky, handheldová zařízení a zařízení 2 v 1 prodávána pod značkou Toughbook), zobrazovací řešení (projektory, profesionální displeje, řešení pro prezentaci a spolupráci a Broadcast & ProAV), bezpečnostní řešení (CCTV bezpečnostní kamery, softwarové aplikace Al a produkty Industrial Medical Vision) a obchodní a průmyslová řešení (B&I).

Informace o kategorii Panasonic Visual System Solutions

Panasonic Visual System Solutions je obchodní jednotka Panasonic System Communications Solutions Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Zobrazovací řešení Panasonic nabízí širokou řadu spolehlivých projektorů s vysokým jasem a také vysoce kvalitní profesionální displeje. Od divadel po univerzity, muzea nebo nákupní centra, od živých akcí po firemní instalace a vzdělávání jsou naše projektory a profesionální displeje snadno použitelné, udržovatelné a navržené tak, aby měly dlouhou životnost a nízké provozní náklady.


Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/