Hráč NHL Filip Hronek bude v létě jezdit volvem od společnosti CarNext

Hokejista Filip Hronek má za sebou třetí úspěšnou sezonu v NHL. Jeden z tahounů hokejové reprezentace bude letní přípravu absolvovat z větší části v České republice. Po celou dobu bude mít k dispozici automobil Volvo XC90, který mu v rámci partnerství poskytla online platforma pro prodej zánovních vozidel CarNext.

Klíčky od vozu Filipu Hronkovi předal Peter Škoda, ředitel společnosti CarNext v České republice, v jejím zcela novém showroomu ve Vestci u Prahy, kde nabízí auta leasingové firmy LeasePlan vrácená zákazníky po operativním leasingu.

„CarNext je mezinárodní značka, která se soustředí na zánovní vozidla nejvyšší kvality. Do přímého prodeje koncovým zákazníkům pak vybíráme jen to nejlepší, co je v našem oboru k dispozici, podobně jako si týmy NHL stahují elitní hokejisty z celého světa. Partnerství s Filipem Hronkem, který patří mezi zkušené a spolehlivé beky NHL, nám proto přijde jako logické rozhodnutí. Věříme, že bude prospěšné oběma stranám,“ říká Peter Škoda.

Filip Hronek se stal v letošní sezoně NHL nejproduktivnějším hráčem týmu Detroit Red Wings, a to z pozice obránce, což je mimořádný výkon. Ze všech hráčů svého klubu navíc strávil na ledě nejdelší čas v průměru na jedno utkání. V posledním ročníku ankety Zlatá hokejka, v němž odborníci vybírali nejlepšího hokejistu České republiky v sezoně 2019/2020, obsadil šesté místo jako nejvýše postavený obránce.  V aktuálně probíhajícím ročníku Zlaté hokejky je mezi deseti finalisty.

LeasePlan je vedoucí společností na dvou velkých a rostoucích trzích: ve správě nových vozidel, pro kterou používá označení Car-as-a-Service, a v prodeji kvalitních tříletých až čtyřletých ojetých automobilů, které nabízí prostřednictvím online platformy CarNext. LeasePlan v rámci služby Car-as-a-Service nakupuje a financuje nová vozidla pro své zákazníky a poskytuje jim jejich kompletní správu s obvyklou dobou trvání smlouvy tři nebo čtyři roky. CarNext je celoevropská digitální platforma pro ojetá vozidla vysoké kvality. Vozy na ni dodává jak LeasePlan ze své flotily, tak další partneři. LeasePlan má přes 50 let zkušeností. V současnosti má ve správě přibližně 1,9 milionu vozidel ve více než 30 zemích. Posláním společnosti je zprostředkovávat služby v oblasti udržitelné mobility se zaměřením na budoucnost. Společnost LeasePlan Česká republika je součástí skupiny LeasePlan Corporation NV Group. Pobočka vznikla v roce 1995 a je předním odborníkem na správu vozových parků v České republice. Více informací na: www.leaseplan.com.