Acronis uvádí Advanced Email Security k zastavení e-mailových hrozeb

Nová funkce v Acronis Cyber Protect Cloud umožňuje poskytovatelům služeb ještě zlepšit celkovou ochranu svých zákazníků

Praha, 22. června 2021Acronis, globální lídr v řešeních ochrany dat nové generace, uvedl Advanced Email Security, novou pokročilou ochranu elektronické pošty, která rozšiřuje ucelenou kybernetickou ochranu v rámci své platformy Acronis Cyber Protect Cloud. Nová funkce, která je postavena na technologii Perception Point, umožňuje poskytovatelům služeb rozšířit existující zabezpečení zákazníků o ochranu před e-mailovými útoky. 

Nativní integrace e-mailové ochrany do Acronis Cyber Protect Cloud znamená, že MSP poskytovatelé mohou využít jedno řešení k pokrytí potřeb kybernetické ochrany mailboxů svých zákazníků, včetně Microsoft 365, Google Workspace či Open X-change. Advanced Email Security chrání před veškerými e-mailovými hrozbami včetně spamů, phishingu a spoofingu, podvodnými BEC e-maily, pokročilými ATP hrozbami, a dokonce i před zero-day malwarem.

 „E-mail je obchodně kritická infrastruktura pro všechny organizace, ale bohužel také hlavní vektor kybernetických útoků,“ řekl Jan-Jaap Jager, Chief Revenue Officer ve společnosti Acronis. „Balíček Advanced Email Security spojuje to nejlepší z technologie společnosti Perception Point s ucelenou kybernetickou bezpečností, ochranou dat a ochranou koncových bodů v rámci Acronis Cyber Protect Cloud. Výsledkem je, že MSP mají vše, co potřebují ke kompletnímu zabezpečení svých klientů a jejich obchodní kontinuity. ”  

Zatímco tradiční sandbox technologie vyhodnocují hrozby reaktivně, což omezuje objem skenovaného mailového provozu a prodlužuje dobu čekání na verdikt až na 20 minut, Advanced Email Security dokáže pokrýt 100 % provozu a zkracuje dobu skenování na maximálně 30 sekund.  V důsledku toho dokáží MSP automaticky:

  • Zastavit phishingové a spoofingové útoky s využitím nejmodernějších AI technologií a algoritmů;
  • Detekovat pokročilé techniky, které obcházejí tradiční obranu, využívané ke skrytí škodlivého obsahu; 
  • Eliminovat malwarové a e-mailové hrozby, jako jsou ATP hrozby či zero-day útoky, schopné překonávat konvenční zabezpečení. 

Nová pokročilá funkce se řadí  ke stávajícím funkcím jako Advanced BackupAdvanced SecurityAdvanced Disaster RecoveryAdvanced Management, s pomocí kterých MSP poskytovatelé mohou přizpůsobit své služby kybernetické bezpečnosti přesně podle potřeb svých zákazníků.

O společnosti Acronis

Acronis je lídrem v segmentu kybernetické ochrany, která zahrnuje oblasti bezpečí, dostupnosti, soukromí, autenticity a zabezpečení (SAPAS) prostřednictvím inovativních zálohovacích řešenínástrojů bezpečnostidisaster recoverysdílení a synchronizace podnikových dat běžících v prostředí hybridního cloudu: on-premise, v cloudu či v obou prostředích. Díky vylepšeným  AI technologiím a blockchainové autentizaci dat chrání Acronis veškerá data ve všech prostředích včetně fyzických, virtuálních, cloudových, mobilních a aplikačních. S více než 500 000 firemními zákazníky a globální komunitou poskytovatelů služeb, resellerů a ISV partnerů je Acronis prověřeným dodavatelem 80 % podniků žebříčku Fortune 1000 a celkem více než 5 milionů zákazníků. S centrálami ve Švýcarsku a Singapuru je Acronis globální organizací se zastoupeními po celém světě a partnery ve 150 zemích. Více informací na www.acronis.com  a www.acronis.cz.