Sennheiser CX True Wireless šokují přednesem luxusních modelů za zlomek ceny

Uznávanému výrobci se podařilo nabídnout zvukové kvality prémiových sluchátek za velmi přátelskou cenu. Nechybí přitom ani odolnost proti stříkající vodě a příkladná konektivita. Potěší i výdrží baterie až 27 hodin na jedno nabití.

Praha, 2. července 2021 – Společnost Sennheiser zahájila prodej plně bezdrátových sluchátek Sennheiser CX True Wireles s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. Jejich TrueResponse měniče, které jsou vyráběny přímo v německé centrále společnosti, nabízí nekompromisní vyvážený přednes v celém frekvenčním pásmu 5 Hz – 21 kHz. Milovníky důraznějšího basu pak potěší možnost doladit projev dle vlastního vkusu pomocí mobilní aplikace Sennheiser Smart Control pro systémy Android a iOS. Podpora moderního Bluetooth 5.2 a pokročilé zvukové kodeky AAC a aptX zajišťující bezproblémový přenos veškerých hudebních nuancí jsou samozřejmostí. 

Sluchátka poskytnou až 9 hodin poslechu na jedno nabití a v praktickém nabíjecím pouzdru ukrývají energii pro dalších 18 hodin. Výrobce neopomněl zvýšenou ochranu vůči vodě dle standardu IPX4 ani sadu pokročilých technologií. Uživatelé se tak mohou těšit na duální MEMS mikrofony s technologií Beamforming pro lepší zachycení hlasu při telefonních hovorech, nebo funkci Adjustable Sidetone. Ta přibližuje komunikaci běžnému hovoru skrze mobilní telefon pomocí přesunutí hovoru do jednoho ze sluchátek tak, aby uživatel slyšel i svůj vlastní hlas. Připravena je i podpora asistentů Google Assistant a Siri.

„Sluchátka CX True Wireles nabízí uživatelům skutečně kvalitní zvuk za dostupnou cenu,“ říká produktový manager společnosti Sennheiser Anton Zgurskiy. „Přináší špičkové technologie, osvědčenou ergonomii v souladu se studiemi zaměřenými na uživatelské pohodlí a v neposlední řadě vynikající projev, který posluchači ocení doma i na cestách.“

Cena a dostupnost

Sluchátka Sennheiser CX True Wireless jsou dostupná v černé a bílé barvě na stránkách www.pantershop.cz, e-shopu společnosti Panter s.r.o. výhradního zastoupení Sennheiser pro ČR a Slovensko, a u vybraných partnerů za cenu 3 350 Kč.

Celodenní zábava a naprosté pohodlí

S celkovou výdrží 27 hodin na jedno nabití poskytnou sluchátka přístup k zábavě i pohodlné komunikaci po celý den a propracovaná ergonomie se postará o odpovídající pohodlí. Silikonové ušní adaptéry, které jsou v balení ve čtyřech velikostech, navíc skvěle izolují od okolních ruchů. Sportovce pak potěší certifikace IPX4, díky které se o sluchátka nebudou muset bát při sportu ani v lehkém dešti.

Nekompromisní konektivita a pohodlné ovládání

Sennheiser CX True Wireless potěší uživatele intuitivním dotykovým ovládáním, které lze přizpůsobit dle osobních preferencí pomocí aplikace Sennheiser Smart Control. Ta zajistí i aktualizace firmware, změnu zvukového projevu pomocí ekvalizéru a také nastavení funkce Sidetone. S její pomocí je telefonní komunikace pohodlnější díky možnosti slyšet při hovoru vlastní hlas. Třešničkou na dortu je možnost využít kterékoli ze sluchátek jako samostatné handsfree.

O společnosti Sennheiser

Sennheiser staví na více než 75 letech zkušeností, které se v rodinné společnosti předávají již od roku 1945. Řadí se mezi přední výrobce sluchátek, mikrofonů i bezdrátových přenosových systémů. Nyní společnost působí ve více než 50 zemích světa a provozuje vlastní výrobní závody v Německu, Irsku a USA. Od roku 2013 společnost řídí Daniel Sennheiser a Dr. Andreas Senheiser, kteří jsou již třetí generací rodiny zapálené pro dokonalý zvuk.