Lidl v Chlumci nad Cidlinou se po modernizaci opět otevírá

V úterý 20. července 2021 se prodejna Lidl v Chlumci nad Cidlinou opět otevře zákazníkům. Stane se tak zhruba po dvouměsíční modernizaci, díky které bude nakupování pro návštěvníky ještě komfortnější. Zákazníci se mohou těšit nejen na vylepšený interiér, ale také na zrekonstruované venkovní parkoviště. 

Současně je nově prodejna vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. „Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce. Věříme, že zákazníci změnu přivítají a těšíme se na jejich návštěvu,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Modernizace se dotkla také exteriéru prodejny. Rekonstrukcí prošlo venkovní parkoviště, které je rozšířené o nové parkovací plochy a opatřeno závorovým systémem tak, aby zákazníci vždy nalezli volné místo k zaparkování. Současně došlo k realizaci nového vjezdu z ulice Pražské. Proměnou prošla také fasáda prodejny, která získala novou malbu. Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 267 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem