HONOR je oficiální sponzor národního týmu v Tokiu

HONOR je oficiální sponzor národního týmu v Tokiu

[23. července 2021, Praha] – Dnešním dnem oficiálně startují letní olympijské hry v Tokiu, které měly roční odklad kvůli pandemické situaci. I přes některá opatření a smutnou zprávu, že celá olympiáda proběhne bez diváků, se bezpochyby jedná o jednu z největších událostí roku. Při této příležitosti značka HONOR potvrdila, že je hrdým oficiálním sponzorem národního čínského týmu.  

Picture 6

Jak uvedl globální prezident a CEO značky HONOR: „Je nám ctí podpořit národní čínský tým ve vybavení mobilních telefonů a počítačů.”

Věříme, že perfektní spojení nádherného designu, vědy a technologie HONOR, mobilního telefonu HONOR 50 Pro, hodinek HONOR Watch GS Pro a sluchátek HONOR Earbuds 2 SE, jsou dokonale padnoucím balíčkem pro vrcholový sport. Přeji národnímu čínskému týmu mnoho úspěchů.” 

Picture 7

Tokio se stane pátým městem v historii, kam se olympijské hry vrátí. Připojí se tak k Aténám, Paříži, Londýnu a Los Angeles. Naposledy se olympijské hry v Tokiu konaly v roce 1964 a tehdy československá výprava na nich sklidila velký úspěch. Domů si přivezla 14 medailí. 

A picture containing text, person, outdoor, crowd

Description automatically generated

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

A picture containing person, outdoor, sign

Description automatically generated