Televizní stanice Minimax od srpna v novém

Praha, 29. července 2021 – Od 1. srpna se děti a jejich rodiče mohou těšit na dětskou stanici Minimax s novým vzhledem a novým obsahem. Tyto změny zahrnují moderní logo, identikit, animované logo, hudbu a ukázky obsahující známé postavičky. V srpnu bude Minimax navíc doplněn o řadu nových seriálů a filmů. 

Minimax, který se zaměřuje převážně na věkovou skupinu 5 až 10 let mění své logo. Ikonickou obruč v logu Minimaxu oživil kreativní tým stanice ve spolupráci s reklamní agenturou Umbrella. Cílem bylo představit nové světy plné dobrodružství jako džungle, svět techniky, vesmír, zábavní parky, superhrdinové a podmořský svět. Animovaná obruč loga představuje vstupní bránu do těchto dobrodružných světů. 

Minimax věří, že život je dobrodružství, a proto zve naše nejmenší, aby společně objevovali vzrušující svět kolem sebe. Děti v této věkové kategorii již začínají toužit po větší samostatnosti a objevování, Minimax proto poskytuje bezpečné prostředí pro všechna tato poznávání a dechberoucí zážitky. V souladu s tím, se také změní obsah Minimaxu, který bude obsahovat více příběhů a seriálů, speciálně navržených tak, aby oslovily i starší děti.

Od 1. srpna bude uveden animovaný seriál „Tým Dronix“, který sleduje vzrušující zážitky mladých lidí milujících drony. Od 16. srpna, každý den v 17:30 startuje seriál „Ernest & Rebecca“ o šestileté holčičce a jejím kamarádovi mikrobovi. Potěší i rodinné filmy o čarodějce Bibi a její kamarádce Tině. Komedie „Bibi a Tina“ startuje v sobotu 7. srpna a diváci se na pokračování jejich dobrodružství mohou těšit každou srpnovou sobotu ve 20:00.  

#

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se zaměřují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI – Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný na celé řadě platforem, včetně HD služeb, a nabízí verze pro mobilní telefony.AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také tak populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com