Firewall, který se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám

4. srpen 2021, Praha – Nejnovější přírůstky do rodiny bezpečnostních zařízení USG FLEX se setkávají s nadšenými ohlasy a vynikající zpětnou vazbou zákazníků i obchodních partnerů společnosti Zyxel. 

Naše nové firewally USG FLEX se setkaly s velmi pozitivními ohlasy. Tato odezva nás samozřejmě těší, ale abych byl upřímný, nijak mne nepřekvapuje. Zákazníci a obchodní partneři vyžadují extra flexibilitu umožňující cloudovou i lokální správu zařízení a také rozšířenou nabídku, ve které si vhodný model najde každá organizace počínaje menšími firmami a konče velkými podniky.

A tuto flexibilitu poskytují firewally USG FLEX, se kterými můžete zabezpečení řídit tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. K dispozici máte také možnost všechna síťová zařízení (bezdrátové přístupové body, přepínače i bezpečnostní zařízení) spravovat pomocí platformy Nebula, což ocení zejména organizace, které chtějí monitoring a správu sítě svěřit poskytovateli řízených služeb, a pak také samotní poskytovatelé těchto služeb.

Úspěch, se kterým jsme počítali 

Rozšíření portfolia produktů USG FLEX je vynikající zprávou nejen pro zákazníky z řad koncových uživatelů, ale také pro naše obchodní partnery. Samozřejmě jsme potěšeni, že správci sítí, technici i koncoví uživatelé naše novinky přijali s takovým nadšením. Zdá se, že zákazníkům a obchodním partnerům se na řadě USG FLEX libí vše od A až do Z, přičemž nejvíce vyzdvihují snadnou instalaci, jednoduchý provoz, celkový vzhled a provedení těchto produktů. 

Další zlepšení na obzoru 

A v nastaveném kurzu pokračujeme dále. Nikomu z vás jistě neušlo, že svět práce se mění, přičemž stále více lidí může své pracovní povinnosti plnit z domova nebo jiného vzdáleného místa. Abychom uspokojili měnící se požadavky zákazníků, neustále vylepšujeme všechny naše produkty a řešení. 

Ke konci roku například rozšíříme nabídku zařízení kompatibilních s platformou Nebula o firewally ZyWALL ATP (Advanced Threat Protection = pokročilá ochrana před hrozbami). A těšit se můžete také na další zlepšení samotné platformy Nebula, díky nimž se z ní stane ještě lepší řešení pro zákazníky a poskytovatele řízených služeb, kteří požadují flexibilní správu všech svých síťových zařízení.

Petr Koudelka, Senior Sales Engineer ze společnosti Zyxel.

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

– působnost ve 150 zemích celého světa,

– milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

– 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.