Supersoused uzavřel partnerství s asistenčními službami AXA a Global Assistance. Nově míří k celorepublikovému pokrytí

Praha 9. srpna – Startup Supersoused.cz, který přináší tržiště vzájemné sousedské výpomoci i montážní a instalační služby pro nábytkářské řetězce, rozšiřuje partnerství s asistenčními službami AXA a Global Assistance. Nyní má z 60 % pokryté území Čech a rychle expanduje do českých velkých měst s cílem dosáhnout pokrytí celé republiky. V mnoha městech budou působit vlastní montážní týmy, složené ze zkušených řemeslníků a dalších odborníků. Na tržišti sousedské pomoci má pak startup aktuálně registrovaných přes 6 254 Super sousedů.

“Díky partnerství s AXA a Global Assistance se nám podařilo pokrýt nejvýznamnější asistenční služby a zajišťovat pro ně zásahy. Dále také pokračujeme v jednání o B2B spolupráci s nábytkářskými řetězci a hobbymarkety. Vyslechli jsme požadavky e-shopů a rozšiřujeme tým Super sousedů pro pokrytí nových měst. Naším dlouhodobým cílem je dodávat jako hlavní partner řemeslné služby velkým hráčům na trhu a pokrýt všechna větší města v Čechách a na Slovensku,” říká Žaneta Huňková, CEO Supersoused.cz.

První týmy odborníků sestavil Supersoused.cz v Praze, kde mají na starosti zejména montážní, instalatérské a elektroinstalační služby pro nábytkářské řetězce a asistenční služby v rámci B2B a B2B2C partnerství. Startup rovněž neustále nabírá další posily, aby mohl dále růst, vedle Prahy má nyní pokrytou i Moravu, respektive Brno, Ostravu a Olomouc. Do letošního roku plánuje nabrat kolem 100 Super sousedů – živnostníků.

Nejhledanější obory? Instalatéři, hodinoví manželé a malíři

Supersoused.cz hledá nové posily zejména mezi elektrikáři, instalatéry, hodinovými manželi, malíři a zámečníky. Zájem o služby těchto řemeslníků je totiž stále velmi vysoký. “Na to, aby se řemeslník mohl stát Super sousedem, by měl splňovat tři základní kritéria: musí mít oprávnění provozovat danou živnost, mít řidičský průkaz a mít blízký vztah k technologiím, aby mohl pracovat s naší interní aplikací pro správu zakázek. Musí se naučit pracovat se zakázkovými listy, být spolehlivý a dochvilný,” popisuje Žaneta Huňková požadavky na Super sousedy.

Každý uchazeč by pak měl mít minimálně 2 letou praxi v oboru. Pokud splní tato kritéria, následuje osobní pohovor. “Super soused prochází naším ověřovacím centrem. Pokud si plácneme, podepíšeme veškerou potřebnou dokumentaci a novou posilu zaškolíme. Na první dvě zakázky s ním pak jede náš team leader řemeslníků. Pokud vše dopadne k naší a zákazníkovi spokojenosti, Super soused naskakuje do ostrého provozu,” dodává Žaneta Huňková. 

Více o Supersoused.cz

Supersoused.cz je tržiště vzájemné sousedské výpomoci, které propojuje lidi se zručnými kutily a řemeslníky. Zároveň zajišťuje i kvalifikovanou montáž produktů byznysovým partnerům v čele s nábytkářským lídrem IKEA nebo další služby pro Global Assistance a Europ Assistance. Startup má ambici digitalizovat řemeslo v celé jeho šíři, od odborných služeb po běžnou výpomoc v domácnosti. To vše je dostupné na uživatelsky přívětivé platformě, kde své služby nabízí přes 6 254 profesionálů, brigádníků i zručných seniorů. Startup nyní zpracovává k tisícovce objednávek měsíčně, mezi které patří například montážní služby, instalatérské práce, zapojení spotřebičů či malování pokojů.