realme oslaví 100 milionů prodaných produktů, uvede model GT Master Series a novou produktovou řadu

10. srpna 2021 – Praha, Česká republika – realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, prodalo celosvětově více než 100 milionů produktů. Vyplývá to z průzkumu firmy Canalys, která se zabývá analýzou technologických trhů. Tohoto milníku realme dosáhlo během pouhých 37 měsíců, což se jiné značce dosud nepodařilo. Úspěch oslaví 18. srpna na akci realme Fan Festival 2021, kde představí model realme GT Master Series a novou produktovou řadu.

Realme GT Master Edition Series, nejmodernější vlajkovou loď značky, navrhl známý japonský průmyslový designér Naoto Fukasawa, který se už v minulosti zabýval novou estetikou chytrých telefonů.

Kromě chytrých telefonů se realme na akci zaměří také na ekosystém TechLife. Potvrzuje tak svůj záměr stát se nejrychleji rostoucí značkou a narušitelem i v nových produktových kategoriích. Společnost zároveň potěší všechny své fanoušky a na festivalu odstartuje největší kampaň na podporu prodeje v tomto roce. Slevy se budou týkat všech kategorií produktů na 61 trzích.

realme Fan Festival 2021 se bude konat online na platformách sociálních médií (YouTube, Twitter a Facebook).

Obsah obrázku text, interiér

Popis byl vytvořen automaticky

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.Podle studie Counterpoint je realme nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě. Důvodem je objem 42 milionů zásilek v roce 2020 a meziroční růst o 65 %. Žádná jiná značka v předchozích dvou letech o více než 50 % nevyrostla. Globálně tak realme zaujalo sedmé místo a dál pokračuje v pronásledování zavedených výrobců chytrých telefonů. realme působí již na 61 trzích po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.