Sabaton a World of Tanks představují nové video

Švédští metalisti jsou hvězdami eventu „Spirit of War“, který nabízí první prémiový tank IX. úrovně

25. srpna, 2021 — Připravte se na pořádný šok, až se dozvíte, co přináší nejnovější spolupráce mezi švédskou kapelou Sabaton a World of Tanks. Tyto dvě stránky heavy metalu se chystají pořádně předvést. Kapela odstartuje v plné síle s hudebním videem „Steel Commanders“, které je nezbytným doplňkem seznamu skladeb bitevní hudby každého tankisty, a také uspořádá rozsáhlou akci ve hře, která odmění tankisty trochou historie: první prémiový tank IX. úrovně! 

„Byla to skvělá zkušenost pracovat s World of Tanks a Wargaming na tomto obrovském projektu. Společně jsme vytvořili epické hudební video ke skladbě Steel Commanders, což je perfektní způsob, jak zahájit naši rozsáhlou spolupráci, ” říká Joakim Brodén, zpěvák skupiny Sabaton. „Jsme hrdí na to, že jsme součástí této zbrusu nové herní akce, která představuje vůbec první prémiový tank Tier IX jako hlavní cenu, stejně jako my jsme zde členy posádky!“

Kromě hudebního videa, v němž hlavní roli hrála virtuózní violoncellistka Tina Guo, nominovaná na cenu GRAMMY, Sabaton stojí v čele nového herního eventu: Spirit of War. Ten umožní tankistům čelit výzvám, aby získali tu nejvyšší odměnu: vůbec první prémiový tank IX. úrovně. Tanku Strv K. Eagle-eyed si diváci i hráči mohli všimnout ve videu „Steel Commanders“, kde jej obsluhuje sabatonská posádka.  Brodén nahrál vlastní komentář, který je plný Easter Eggs, které mohou hráči objevovat. Jakmile tankisté získají svůj Strv K, dostanou za úkol získat exkluzivní 3D styl „Spirit of War“.

„Spolupráce s kluky ze Sabatonu nás opravdu bavila a jsme rádi, že jsou součástí tohoto projektu,“ říká Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks. „Naši hráči milují jejich metalovou hudbu a navzájem se tak doplňujeme, protože jsme vlastně všichni fascinováni vojenskou historií. Navíc doufáme, že nová melodie inspiruje tankisty, aby pro vítězství ve hře udělali nějakou tu míli navíc.“

I když hráči maratón nakonec nedokončí, v průběhu hraní získají spousty „dobrot“ a každá fáze hry , kterou dokončí, jim umožní získat 10% slevu na nákup Strv K a totéž platí pro 3D styl. Strv K má také vlastní soundtrack Sabaton a umožní vám vydělávat dluhopisy v Random Battles. 

Akce Spirit of War potrvá od 27. srpna do 6. září.

Více detail naleznete zde: worldoftanks.com.

###

O World of Tanks 

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná válce tanků. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí, vytvořených s pečlivou a historickou přesností.

Web: worldoftanks.com

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.

Oficiální web: wargaming.com 

O Sabatonech

Za více než dvě desetiletí od svého uvedení získali švédští metalisté Sabaton legii věrných fanoušků po celém světě tím, že si vybudovali pověst jedné z nejtvrději pracujících kapel v oboru. Toto hodnocení sdílí britský Guardian: „Jiní než veteráni Iron Maiden, Sabaton je největší heavy metalová kapela v Evropě. “ Od debutového alba kapely v roce 2005 Sabaton kombinuje výjimečný jevištní design a produkci s epickými koncepčními alby a spojuje historické válečné události ze skutečného života s klasickým kick-ass metalem. Sabaton vydal devět studiových alb, nashromáždil šest ocenění GOLD, jedno PLATINUM a jedno čtyřnásobné ocenění PLATINUM, přičemž osm z jeho alb dosáhlo statusu Top 10 v mezinárodním žebříčku a šest získalo Top 5. Kapela získala osm Metal Hammer Golden Gods nominací, přičemž si odnáší cenu za „Breakthrough Artist“ v roce 2011 a „Best Live Band“ ve třech různých letech a nominaci na Grammis (švédská obdoba americké GRAMMY) jako nejlepší heavy metalová kapela. Sabaton nashromáždil více než dvě miliardy streamů na všech streamovacích platformách a více než 1,5 miliardy zhlédnutí na YouTube. Během své dvacetileté historie turné, Sabaton stál na hlavních pódiích festivalů a vyprodaných koncertech v mnoha arénách na celém světě.