ViewSonic ELITE uvádí na trh nové 32” herní monitory vybavené nejnovějšími technologiemi zaměřenými na hráče

Ponořte se do další herní úrovně s HDMI 2.1, Mini-LED a Quantum Dot

Praha, Česká republika (24. srpna 2021) – Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představila novou kolekci 32palcových profesionálních herních monitorů vybavených nejnovějšími zobrazovacími technologiemi. Nové modely umožňují uživatelům zažít hraní na vyšší úrovni s technologií Quantum Dot u špičkového monitoru ELITE XG320Q, rozšířit svou herní sestavu s ELITE XG320U s podporou HDMI 2.1 nebo se ponořit do jiných světů s vlajkovou lodí, monitorem ELITE XG321UG podsvíceným technologií mini LED.

„Ve ViewSonic se snažíme vyhovět potřebám všech hráčů, od nadšenců po profesionály. Zatímco 27” monitory využívají hlavně běžní uživatelé, u profi hráčů jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po širších úhlopříčkách a rozšířili naši 32“ produktovou řadu,“ říká Oscar Lin, Head of Monitor Business Unit ve ViewSonic. „Řada monitorů ELITE 32” je vybavena špičkovými technologiemi, které jsou revoluční ve způsobu, jakým uživatelé sledují, hrají a prožívají hry. Přináší pohlcující zážitek ze sledování společně s ultra plynulým hraním a neuvěřitelnou přesností barev.“

Všechny tři monitory disponují funkcemi a technologiemi zaměřenými přímo na hráče. Jejich vylepšený design pozvedne každou herní sestavu – od RGB LED podsvícení pro vytvoření dokonalé atmosféry, držáku na kabel myši až po háček na sluchátka. Herní maratony se nově obejdou také bez namáhání očí, monitory totiž obdržely certifikaci TÜV pro zvýšený oční komfort. Obrazovku je možné navíc díky flexibilnímu stojanu otáčet a měnit její sklon, takže si každý snadno najde ideální pozici pro sledování.

ELITE XG320Q: Realistické barvy s technologií Quantum Dot

Silnými stránkami monitoru ELITE XG320Q jsou především barvy, jejich přesnost a kvalita. 2K QHD Fast IPS obraz vyniká vysokou přesností barev a kontrastními detaily díky technologii Quantum Dot. Nanočástice zaručí dokonale přesné barvy a hluboký kontrast i při zapnutém LED podsvícení.

Monitor je vybaven technologií kompatibilní s NVIDIA G-Sync, vysokou obnovovací frekvencí až o 175 Hz, která zaručuje plynulé hraní, a nízkou dobou odezvy 0,5 ms. Hráči tak mohou díky technologii PureXP Motion Blur Reduction zapomenout na zpoždění vstupu, zdvojení nebo zadrhávání obrazu a vychutnat si oblíbenou hru i s podmanivými detaily.

ELITE XG320U: Přesné konzolové hraní s připojením HDMI 2.1

Stylový 4K monitor ELITE XG320U byl navržen speciálně pro herní konzole nové generace, jako jsou Xbox Series X a PlayStation 5. Disponuje totiž jednokabelovým připojením HDMI 2.1 a otevírá tak uživatelům dveře k bezkonkurenčním herním zážitkům. Podporuje vyšší rozlišení videa a pyšní se také 99% barevným pokrytím Adobe a bleskově rychlou obnovovací frekvencí 150 Hz. Každou krajinu a bitevní scénu tak hráči ocení až do těch nejmenších detailů.

Díky technologiím AMD FreeSync Premium Pro, PureXP Motion Blur Reduction, Vesa DisplayHDR ™ 600 a době odezvy 1 ms si uživatelé mohou užít naplno i hry založené na rychlosti a akční adventury.

ELITE XG321UG: Podsvícení s technologií mini LED a vysoký dynamický rozsah

Špičkovým modelem řady je 4K monitor ELITE XG321UG s ultra vysokým rozlišením a technologií mini LED. O podsvícení se tak stará 1152 nezávislých LED zón, které zajišťují tu nejjasnější bílou a nejtmavší černou barvu.

Hráči si díky špičkovému jasu 1400 nitů a realistickému HDR 1400 mohou vychutnat i ty nejmenší detaily s nejvyšší přesností. Nechybí ani technologie NVIDIA G-Sync Ultimate a analyzátor Reflex Latency Analyzer, které v kombinaci s 144Hz obnovovací frekvencí zajišťují extrémně nízkou latenci bez sekání.

Klíčové vlastnosti:

 • ELITE XG320Q
  • 32” 2K QHD monitor s technologií Vesa DisplayHDR™ 600 a IPS panelem
  • Extrémně reálné barvy díky technologii Quantum Dot a 99% barevnému pokrytí Adobe
  • 165Hz obnovovací frekvence, kterou je možné zvýšit až na 175 Hz, a 0.5ms doba odezvy
  • Technologie NVIDIA G-Sync a PureXP Motion Blur Reduction
 • ELITE XG320U
  • 32” 4K UHD monitor s technologií Vesa DisplayHDR™ 600 a IPS panelem
  • Možnost využití s herními konzolemi nové generace díky připojení HMD 2.1
  • Přesné zobrazení barev s 99% barevným pokrytím Adobe
  • Obnovovací frekvence 144 Hz (možné zvýšit na 150 Hz) a doba odezvy 1 ms
  • Technologie AMD FreeSync Premium Pro a PureXP Motion Blur Reduction
 • ELITE XG321UG
  • 32” 4K UHD monitor s technologií Vesa DisplayHDR™ 1400 a IPS panelem
  • Mini LED podsvícení a špičková svítivost 1400 nitů
  • Rychlá obnovovací frekvence 144 Hz
  • Technologie NVIDIA G-Sync Ultimate a Reflex Latency Analyzer

Dostupnost:

Modely ViewSonic ELITE XG320Q a XG320U budou celosvětově dostupné ve třetím kvartálu 2021. Model ELITE XG321UG vstoupí na celosvětový trh později, ve čtvrtém kvartálu 2021.

O společnosti ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii, je předním celosvětovým dodavatelem vizuálních řešení a má pobočky a zastoupení ve více než 100 městech po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, Digital Signage, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohl přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, spotřebitele i profesionální trh. Pomáhá tím zákazníkům skutečně vidět rozdíl „see the diference“. Více o společnosti ViewSonic se dozvíte na stránkách www.viewsonic.com.