Kaufland v Praze – Modřanech slaví 10 let, zákazníky v průběhu celého týdne čeká řada překvapení

/Praha, 30. srpna 2021/ První zákazníky přivítal Kaufland v pražských Modřanech již v létě 2011 a po celou dobu své existence jim nabízí příjemné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Desetileté jubileum prodejna oslaví ve středu 1. září, na narozeninová překvapení se však zákazníci mohou těšit po celý týden. „Dlouholeté přízně našich zákazníků si moc vážíme a chceme jim poděkovat. Připravili jsme pro ně proto týdenní narozeninovou akční nabídku napříč celým sortimentem,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí obchodního řetězce.

Modřanská prodejna poskytuje svým zákazníkům vedle širokého sortimentu také řadu nejmodernějších technologií. K rychlému a pohodlnému odbavení nákupu slouží zóna samoobslužných pokladen včetně technologie K-Scan, která umožňuje samoobslužné nakupování prostřednictvím skenerů či mobilní aplikace. „Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a poté jen rychle odbavit u expresních pokladen. Díky této službě nejen ušetří čas, ale budou mít i neustálý přehled o ceně celého nákupu,“ upozorňuje na výhody aplikace Renata Maierl.

Příjemné nákupní prostředí prodejny tvoří zázemí pro široký a pestrý sortiment za příznivé ceny. Zákazníci si oblíbili zejména čerstvé pulty se sýry a lahůdkami či masový pult nabízející mimo jiné maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích, ale také například rozsáhlý rybí pult se stovkou druhů kvalitních chlazených mořských a sladkovodních ryb od nejlepších zahraničních a českých dodavatelů. „Náš speciálně vyškolený personál rybu představí, vykostí, odstraní kůži i naporcuje a poradí, jak ji zpracovat. Vybírat lze ze širokého sortimentu známých i méně známých ryb a mořských plodů,“ přibližuje Renata Maierl. Za zmínku stojí i oddělení ovoce a zeleniny nebo úsek s širokým sortimentem pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem. „Vnímáme rostoucí zájem o čerstvé výrobky a moc nás těší, že našim zákazníkům můžeme nabídnout to nejlepší od lokálních farmářů, pěstitelů nebo pekařů,“ zmiňuje Renata Maierl. Na své si přijdou také příznivci zdravé výživy, vegetariáni či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrý výběr produktů v bio kvalitě, bez lepku i bez laktózy. 

V den narozenin obdrží každý zákazník jako poděkování za nákup nad 100 korun čokoládu, držitelé věrnostní karty K-Card navíc během celého týdne za nákup nad 500 korun získají ještě slevu 10 % na další nákup. 

O společnosti Kaufland:

Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.