Nové specializované verze ArtemisOne Pro

Praha, 30. srpna 2021 – Software ArtemisOne Pro, speciálně vyvinutý pro Philips Professional Display Solutions, přichází s novými moduly ArtemisOne Pro Sensor a ArtemisOne Pro Food, které rozšíří možnosti využití tohoto oblíbeného software ve specializovaných oblastech. 

ArtemisOne Pro je software, který řeší nejen technickou část, tedy nastavování hardwaru (úprava jasu, kontrastu, barvy, plánování provozu displejů), ale i centrální správu digitálního obsahu na dálku. ArtemisOne Pro umožňuje perfektní kontrolu nad digitálním obsahem a to na neomezeném počtu míst a zařízení. Dokáže plánovat digitální obsah i jeho opakování, výhodou je snadné vyhodnocení informací.

ArtemisOne Pro nově disponuje rozšířenými verzemi ArtemisOne Pro Sensor a ArtemisOne Pro Food.

ArtemisOne Pro Sensor je schopný měnit obsah na displejích Philips na základě impulzu celé řady sensorů (pohybu, doteku). Všechny externí sensory lze připojit do USB portu displeje Philips. 

ArtemisOne Pro Food je software určený pro ovládání displejů s nabídkou nejrůznějšího sortimentu a umožňuje okamžitou změnu položek v nabídce.

ArtemisOne Pro funguje zcela samostatně  bez externího PC nebo přehrávače. Je jednoduchý a uživatelsky přátelský.

Informace o systému ArtemisOne najdete zde: https://artemisone.eu/

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

Označeno tagem