Philips TV & Sound představil své podzimní novinky

Mezi nově představené produkty patří televizory OLED+ nebo true wireless sluchátka Fidelio 

 • Prémiová několikrát oceněná řada televizorů OLED+ společnosti Philips se rozrůstá o čtyři nové modely – 65″ OLED+ 986 a 48/55/65″ OLED+ 936
 • Vylepšené zvukové systémy s více reproduktory Bowers & Wilkins obsahují zakázkovou technologii Tweeter-on-Top, kužely Continuum a nahoru směřující měniče Dolby Atmos
 • Čtyřstranný Ambilight nabízí dokonale pohlcující filmový nebo herní zážitek
 • Philips Fidelio přidává do svého portfolia true wireless sluchátka Fidelio T1 s ANC
 • Dvoucestná konstrukce Fidelio a velké 10mm dynamické a vyvážené měniče zabezpečují bohatý a detailní zvuk
 • Devítihodinová výdrž baterie při přehrávání se zapnutou funkcí ANC a dalších 25 hodin je k dispozici prostřednictvím nabíjecího pouzdra
 • Aplikace Philips Headphones umožňuje jemné doladění zvuku a přístup k přednastaveným režimům ANC
 • DTS Play-Fi v nových televizorech Philips umožňuje propojit televizor s klasickými bezdrátovými reproduktory a vytvořit tak prostorový zvuk
 • Meziroční nárůst prodejů TV a audia Philips dohromady činil 46 %.

Praha 31. srpna 2021 – Společnost Philips TV & Sound dnes představila své produkty pro druhou polovinu roku 2021. Společnost představila nové nejvyšší modely OLED+ se zvukem od specialistů z Bowers & Wilkins. Dále společnost uvedla nová true wireless sluchátka Fidelio T1 s ANC. 

Prémiový obraz a zvuk s OLED+

Nové modely OLED+ 986 a OLED+ 936 jsou vybaveny nejnovějšími vysoce výkonnými panely OLED s 20% nárůstem světelného výkonu a dvoučipovou sadou obrazových procesorů P5 Intelligent Dual Picture Engine páté generace ke zlepšení obrazové kvality. Nabízí lepší ostrost a přesnější barvy a odstíny pleti.

Philips TV je i nadále jednou z mála značek, která nabízí podporu pro všechny hlavní formáty HDR. Kromě kompatibility HLG, HDR10 a HDR10+ nyní nové modely OLED+ podporují HDR10+ Adaptive. Ten kombinuje dynamická metadata HDR10+ s informacemi o okolním osvětlení v reálném čase, aby byly automaticky optimalizovány úrovně jasu pro dané prostředí sledování a zvýšila se úroveň detailů tmavých vyobrazení ve světlé místnosti na základě jednotlivých scén.

Hráči mohou těžit také z funkce Fast Motion Clarity, která poskytuje jemný, ale ultra realistický a plynulý přechod z obrazu na obraz se zvýšenou ostrostí, ale bez zavádění artefaktů a vyhýbá se velkoplošnému blikání pole použitím frekvence 100 Hz místo více obvyklých a používaných 50 Hz.

Tyto televizory mají čtyřstranný Ambilight, připojení HDMI 2.1 s VRR, kompatibilitu s Freesync Premium a G-Sync a nejnižší latencí ze všech řad OLED 2021. Model OLED+936 bude k dispozici v 48, 55 a 65 palcích a OLED+986 v 65 palcích. Doporučená maloobchodní cena od 49 999 Kč.

Prémiová sluchátka Fidelio T1

True wireless sluchátka Philips Fidelio T1 se vyznačují prémiovým vzhledem a výkonem a skvělým ovládáním a pocitem z nošení. Tento model sdílí charakteristický zvuk Fidelio, který nabízí teplé, přirozené středy, hluboké, ale přesné basy a celkový zážitek z poslechu bohatý na detaily.

Nejvyšší kvalitu zvuku v plném rozsahu zaručuje dvoucestná konstrukce, která kombinuje hluboké a detailní basy velkého 10mm dynamického měniče s rychlou a detailní odezvou speciálně optimalizovaného, malého a velmi efektivně vyváženého modulu pouzdra.

Sluchátka Philips Fidelio T1 jsou navíc vybavená kodekem LDAC, který zajišťuje bezdrátový příjem a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení. Model Philips Fidelio T1 má šest mikrofonů – tři v každém sluchátku. Dva z nich jsou určené pro maximální úroveň potlačení okolního hluku, ten třetí pro telefonní hovory. 

Výdrž baterie slibuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC se jedná o 13 hodin plus 35 hodin díky pouzdru. Plné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, ale již jen 15 minut nabíjení postačí k jedné hodině přehrávání navíc.

DTS Play-Fi v TV vytvoří domácí audio ekosystém

Společnost TP Vision uvedla nový bezdrátový systém Philips TV & Sound Wireless Home System a novou dedikovanou aplikaci Philips Sound s podporou DTS Play-Fi – speciálně vyvinuta, aby snadno a bez zpoždění propojila kompatibilní produkty Philips TV & Sound. 

Nový domácí bezdrátový systém je založený na technologii DTS Play-Fi, což je prémiová bezdrátová audio platforma, která uživatelům umožňuje streamovat audio vysoké kvality z televizorů a mobilů do kompatibilních reproduktorů po celém domě. Platforma využívá proprietární streamovací synchronizaci a autentizaci. 

Oslnivé obchodní výsledky

Kostas Vouzas, generální ředitel společnosti TP Vision Europe & Americas, představil obchodní výsledky a podrobnosti o pokračující vedoucí pozici společnosti na trhu:

 • Nárůst tržeb 40 % za poslední čtyři roky
 • Růstu bylo dosaženo při zachování ziskovosti a zvyšování podílu na trhu po celou dobu
 • Prodej v roce 2021 v prvním pololetí meziročně ve srovnání s rokem 2020:

Růst prodeje TV/AVA dohromady činí +46 %.

Objemový nárůst prodeje OLED televizorů o 72 %.

Řada televizorů Performance Series zvýšila prodeje o 15 %.

Vlajková loď segmentu OLED+ opět zdvojnásobila prodeje

Fotografie ke stažení zde: https://www.tpvision.com/image-library 

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů. 

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty pod značkou Koninklijke Philips po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

###

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/press-room.html.Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs