Model realme GT Master Edition právě vstoupil na český trh

6. září 2021 – Praha, Česká republika – Nový model chytrého telefonu od nejrychleji rostoucí značky na světě realme GT Master Edition jde dnes do předprodeje. Variantu v konfiguraci 8GB + 256GB pořídíte ve všech prodejních kanálech za 10 499 Kč. Model v konfiguraci 6GB + 128GB bude první měsíc dostupný exkluzivně v obchodech Alza za 8 999 Kč. Do 8. září můžete oba modely pořídit o tisíc korun levněji. Telefon spadá do vyšší střední třídy a díky designu, který navrhl známý japonský průmyslový designér Naoto Fukasawa, získal smartphone prestižní ocenění iF Design Award. Oficiální prodej bude zahájený 13. září.

Nový model realme GT Master Edition se může pochlubit svým výkonem. Smartphone využívá procesor Snapdragon 778 5G a 8 GB RAM a chladící systém Vapor Chamber. Díky tomu zvládne bez problémů i náročnější úkony včetně hraní mobilních her. Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz pak zajišťuje naprosto plynulý obraz a zobrazení snímků do nejmenších detailů. Nadšené fotografy potěší 64Mpx zadní fotoaparát a 32Mpx selfie kamera.

Kromě skvělých parametrů zaujme i design. Záda telefonu totiž připomínají kufr. „Chtěl jsem navrhnout telefon pro všechny lidi. A zejména ty, kteří jsou pozitivní, aktivní a plní života,“ říká jeho designér Naoto Fukasawa. Při tvorbě návrhu se inspiroval cestováním, které je především pro mladé lidi velkou zálibou. 

Zadní kufříková strana je vyrobená z měkké kůže. Ta je stoprocentně veganská, šetrná k životnímu prostředí a pochází z etických zdrojů. Díky tomu působí telefon luxusním dojmem a dobře se drží v ruce. Prodává se ve třech barevných provedení – Luna White, Cosmos Black a Daybreak Blue.

O značce realme  

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu. 

Podle studie Counterpoint je realme nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě. Důvodem je objem 42 milionů zásilek v roce 2020 a meziroční růst o 65 %. Žádná jiná značka v předchozích dvou letech o více než 50 % nevyrostla. Globálně tak realme zaujalo sedmé místo a dál pokračuje v pronásledování zavedených výrobců chytrých telefonů. realme působí již na 61 trzích po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.