Rubikon PR pracuje pro Revolgy. Chtějí informovat o digitální transformaci a cloudu

Rubikon PR zahájilo spolupráci s experty na digitální transformaci firem a cloudové služby Revolgy. Firma, která v říjnu oslaví 25 let úspěšného fungování Rubikon oslovila s tím, že v dnešní době, která digitálním inovacím na pracovišti přeje, chce zvýšit povědomí o cloudové infrastruktuře a online komunikačních nástrojích.

Revolgy, které zaměstnává okolo 70 lidí, dodávalo svá řešení a služby větším i menším českým, ale i zahraničním firmám. Mezi klienty byla například Česká spořitelna, Nordic telecom, nebo startupy UIpath či Bolt.

„Myslíme si, že nastal správný čas, aby bylo o Revolgy, cloudu a správném využití digitálních pracovních nástrojů více slyšet. Digitální transformace je v plném proudu a roste obliba i potřeba remote-first způsobu práce,” říká CEO Revolgy Miroslav Vlasák.

„Revolgy je dlouhá léta poctivě budovaná firma, které se daří a čeká ji slibná budoucnost. I díky pandemii teď doba digitální transformaci přeje. Jsme proto rádi, že u toho můžeme být,” uvedl šéf Rubikonu PR Šimon Rákosník.

O Revolgy

Revolgy je dnes s obratem téměř 500 milionů a takřka dvojnásobným růstem jednou z nejúspěšnějších českých firem na poli digitální transformace a cloudových řešení. Revolgy operuje v regionu střední a východní Evropy, včetně Pobaltí a regionu DACH. Společnost pomohla více než 1700 firmám po celém světě na jejich cestě do cloudu. Mezi její největší klienty patří estonský Bolt, Česká spořitelna, SemRush či Adcash. Revolgy je Google Cloud Premier Partner a Amazon Web Services Partner a s interním týmem více jak 70 zaměstnanců se stará o klidný spánek svých klientů už téměř 25 let.

www.revolgy.com