Se SAZKAmobilem datujete ještě výhodněji! Nejoblíbenější balíčky nyní se slevou až 30 %

Největší virtuální operátor SAZKAmobil zlevňuje až do konce října své nejoblíbenější balíčky mobilních dat, a to jak u předplacených karet, tak pro dokupové balíčky u paušálních zákazníků.

Výhodné datové balíčky se slevou až 30 % lze zakoupit až do 31. 10. 2021. Za zvýhodněné ceny je možné si koupit dva nejoblíbenější balíčky, a to o objemu 1 GB a 5 GB.

Zvýhodněné ceny datových balíčků:

1 GB: 70 Kč (z původní ceny 100 Kč)

5 GB: 270 Kč (z původní ceny 350 Kč)

Speciální ceny získá zákazník při aktivaci datových balíčků, u předplacených SIM karet a také při dokoupení datového objemu u paušálních tarifů, přes mobilní aplikaci SAZKAmobil nebo prostřednictvím Zákaznické linky. 

SAZKAmobil neomezuje rychlost a po vyčerpání nevypíná data

U SAZKAmobilu zároveň platí, že jeho zákazníci na rozdíl od jiných virtuálních operátorů využívají v síťi Vodafone připojení LTE v neomezované rychlosti až
400 Mb/s. 

Největší virtuální operátor zároveň data po vyčerpání nevypíná, ale jen snižuje rychlost na 32 kb/s. Což je dostatečná rychlost například pro poslání zprávy například přes Messenger nebo WhatsApp či pro vyhledání odjezdu autobusu.

Více informací o SAZKAmobilu najdete na tomto odkazu.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. jednak prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice, ale také online na herním portále www.sazka.cz. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. SAZKA a.s. je součástí mezinárodního loterního holdingu Sazka Group (patří sem rovněž podíly v řecké loterii OPAP, italském Lotto a rakouských Casinos Austria). Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.