Nová platforma „Business Connect“ od Huawei zajistí snadnější oslovování zákazníků

Společnost Huawei uvádí na trh Business Connect, bezplatnou platformu pro správu podnikání. Ta uživatelům umožňuje spravovat jejich obchodní informace a posílit jejich online působení díky přístupu ke globálnímu publiku Huawei Mobile Services.

Digitální éra přináší podnikatelům stále více příležitostí a s tím zároveň i mnoho výzev. Je proto důležité upoutat pozornost potenciálních zákazníků a usnadnit jim přístup k obchodním informacím online. Až 93 % spotřebitelů uvádí, že online recenze ovlivňují jejich rozhodnutí k nákupu. Proto je potřeba zajistit, aby potenciální zákazníci mohli obdržet požadované informace kdykoliv je hledají.

Huawei Business Connect, navržený pro majitele firem všech zaměření i velikostí, je bezplatná platforma pro obchodní služby, která:

  • usnadňuje online dostupnost firem pro uživatele
  • umožňuje podnikatelům hladce spravovat všechny jejich základní informace, jako jsou název a kategorie firmy, otevírací doba, umístění nebo fotografie, z jedné snadno ovladatelné platformy
  • zprostředkovává hodnocení zákazníků směrem k firmě
  • zveřejňuje produkty, události, nabídky a propagační akce, aby se dostaly k potenciálním zákazníkům
  • poskytuje výkonnou analýzu provozních dat, která zdůrazňuje trendy a zvyšuje efektivitu reklamy

Podniky mohou také těžit z provázání s dalšími mobilními službami Huawei – po připojení k Business Connect se firmy zobrazí na seznamu služeb, jako je vyhledávač Petal Search, navigační nástroj Petal Maps nebo reklamní platforma Huawei Ads, což umožní přístup k potenciálním 580 milionům aktivních uživatelů ve více než 170 zemích.

Tomáš Vozáb, tiskový mluvčí společnosti Huawei CZ, říká: „V Huawei jsme rádi, že můžeme nabídnout bezplatnou službu Business Connect, která poskytne firmám možnost těžit z ekosystému mobilních služeb Huawei a globální uživatelské základny. Naším cílem je zprostředkovávat informace spotřebitelům při každém hledání a pomoci jim najít firmy, které hledají. Díky této nové platformě je to snadnější než kdy dřív.“

Po registraci do Business Connect mohou majitelé firem spravovat zobrazované klíčové informace. Všechny aktualizace lze automaticky synchronizovat s jinými aplikacemi Huawei, takže informace zůstanou aktuální na všech platformách, aniž by bylo nutné každou z nich ručně aktualizovat. Profil Business Connect lze také sdílet na sociálních médiích jako další způsob, jak zvýšit dosah.

Pokud se chcete zaregistrovat do Business Connect, stačí navštívit https://bizconnect.huawei.com nebo napsat na bizconnect@huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.