HUAWEI Freebuds 3i nebo Matebook X Pro se slevou jak hrom, co pořádně zaduní!

Prázdniny skončily a škola se opět hlásí o pozornost! Ať už vybavujete svou ratolest do třídy, sebe do posluchárny, či jen jednoduše hledáte praktické zboží za levnější peníz, teď je čas zpozornět. Až do 3. října 2021 běží na e-shopu HUAWEI Store akce Ukaž se ve škole v novém, která je vašim potřebám nakloněna víc než věž v Pise. Nahlédněte do nabídky a račte si vybrat, nyní můžete ušetřit až 54 %!

Představíme vám výjimečnou čtveřici praktických produktů vhodnou nejen pro školní účely, kterou by bylo škoda přehlédnout, neboť právě na ní se slevová bouře vyřádila nejvíc. Nabídka je samozřejmě podstatně širší, stačí se jen podívat na přiložený odkaz (https://consumer.huawei.com/cz/offer/back-to-school/).

Se sluchátky FreeBuds 3i uslyšíte i trávu růst

Kvalitní sluchátka aby dnes člověk pohledal. A přitom by nemusel chodit zas až tak daleko. Bezdrátová Bluetooth sluchátka HUAWEI FreeBuds 3i mají všechno, co potřebujete ke spokojenosti a nerušenému hudebnímu zážitku – slevu 54 %, aktivní potlačení hluku (ANC), studiovou kvalitu zvuku, chytré dotykové ovládání, snadné spárování s chytrým telefonem, skvěle padnoucí design se čtyřmi velikostmi náušníků, systém 3 mikrofonů, vynikající hlasový snímač, voděodolnost IPX4 a dlouhou výdrž baterie. Prostě prima společník na cestu do nebo ze školy, případně když chcete po písemce jednoduše vypnout. Pořídit si je můžete za velmi výhodných 1199 Kč (původní cena 2599 Kč).

Nastal čas pořídit si Band 4 Pro

Se slevou 41 % přichází další favorit akce, kterým je chytrý fitness náramek nabitý spoustou zajímavých funkcí, který přijde vhod nejen sportovcům. Kromě základních věcí jako je GPS a monitoring srdeční aktivity, spánku a saturace krve kyslíkem (SpO2) se HUAWEI Band 4 Pro blýskne i 0,95“ AMOLED dotykovým displejem, tréninkovými programy nebo Watch Face Storem – obchodem s volitelnými ciferníky. Nejvyšší čas pořídit si ho za báječných 890 Kč (původní cena 1499 Kč).

Machr na práci, parťák pro volný čas

Bez pořádného notebooku už to dnes nejde, a to jak ve škole, tak mimo ni. Proto sleva 29 % na nejnadupanější notebook od HUAWEI s názvem MateBook X Pro je jak rána z čistého nákupního nebe. A čím že se tenhle frajer za příjemných 33 999 Kč (původní cena 47 999 Kč) může pochlubit? Není toho málo! Paměť 16 GB + 1 TB mluví sama za sebe, stejně tak procesor i7 s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX250 do toho mají hodně co říct. A pak je tu ještě praktická funkce HUAWEI Share a Full View 3K bezrámečkový dotykový displej. Jako dárek k notebooku dostanete HUAWEI adaptér MateDock 2 se zdířkami pro USB, USB-C, HDMI a VGA.

Škola může být i zábava díky MatePadu Pro

Dlouhou cestu ze školy si můžete zpestřit i díky HUAWEI MatePad Pro, šikovnou mobilní kanceláří na cesty, s níž můžete pohodlně sledovat filmy, seriály nebo brouzdat na Youtube. Tablet s pamětí 6GB + 128GB a 2K FullView displejem není to jediné, čeho se od nás s jeho koupí dočkáte. Jako dárek obdržíte i stylové pouzdro a M-Pen zdarma, to celé se slevou 19 % jen za 12 999 Kč (původní cena 15 999 Kč).

Tohle všechno je vám nyní k dispozici na e-shopu HUAWEI Store (https://consumer.huawei.com/cz/offer/back-to-school/) a to až do 3. října 2021. Tak neváhejte a nakupujte, ať se na vás dostane! Přejeme vám příjemnou zkušenost a spousta spokojenosti s HUAWEI produkty.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.