Říjnová aktualizace Evil Twins And Spooky Stories ve World of Warships Legends Legends

Vůbec první dvouhlavá kampaň a halloweenská akce ve dvou částech

4. října 2021 – Wargaming, vývojář a vydavatel populární námořní bojové konzolové hry World of Warships: Legends, vydává zbrusu novou aktualizaci 3.7, která přináší hráčům oblíbené halloweenské akce a současně vítá sovětské křižníky v raném přístupu. Aby toho nebylo málo, kampaň Element of Choice představuje vůbec první šanci získat ne jednu, ale dvě lodě jako konečnou odměnu. Na konci 100 milníků rozprostřených po dobu pěti týdnů čekají na hráče prémiové torpédoborce VII. úrovně, panevropský Friesland a první panasijská loď Loyang. S Admiralitou Backing si hráči mohou vybrat jednu z těchto lodí jako odměnu po dokončení kampaně, přičemž druhá je k dispozici za dublony. 

Od záchrany Transylvánie po Světlo ve tmě

Halloweenská událost se letos skládá ze dvou částí. První z nich, od 4. října do 17. října, přináší záchranu Transylvánie. Hráči budou bojovat s prohnaným Rasputinem a jeho děsivými přisluhovači, aby provedli Transylvánii Portálem. Druhá část, Světlo ve tmě, se točí také kolem Transylvánie, ale tentokrát jde o to, jednou a navždy zavřít Portál. Mezi cenami se hráči mohou těšit na prémiové lodě, britskou bitevní loď Bellerophon na úrovni III a italský křižník Genova na úrovni IV, tematické velitele, bedny, kamufláže a další položky ve hře.

Sovětské křižníky v předběžném přístupu

Rudé námořnictvo opět posiluje své řady. Křižníky Kotovsky na IV. úrovni, Gorkij na V. úrovni a Tallinn na  průzkumu již v příští aktualizaci s Rigou na sedmé úrovni.

Aktualizace 3.7 konečně přináší významnou rovnováhu a vylepšení kvality života, například:

• Nejvýznamnějším prvkem je nové audio s výraznými zvuky pro různé kalibry zbraní a vzory motorů

• Náhled nakládky lodí pro nezískané lodě (včetně lodí Bureau a Premium)

• Zcela nová karta mise

• Nerfed letadlové lodě: rozsahy skrývání se snižovaly spolu s utlumenou schopností Dark Silhouette

Úplné poznámky k aktualizaci 3.7 Update získáte kliknutím zde

O hře World of Warships: Legends

Zažijte epickou námořní akci ve hře World of Warships: Legends, rozsáhlé online hře pro více hráčů, kde můžete ovládnout moře na největších válečných lodích historie! Získejte legendární velitele z námořní historie, upgradujte svá plavidla a vsaďte na námořní převahu s nebo proti hráčům z celého světa v napínavých a pohlcujících bitvách.

World of Warships: Legends přináší online námořní akci, kterou milují miliony, na domácí konzole poprvé, spolu s řadou obsahu a funkcí, které jsou exkluzivní pro konzoli.

Oficiální web: https://wowslegends.com/

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceněný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming funguje od roku 1998 a stal se jedním z lídrů v herním průmyslu s 5 500 zaměstnanci a kancelářemi rozmístěnými po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargaming na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří masivně populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.Oficiální web: https://wargaming.com