Na Designbloku byl představen SendWitch – nový model posedů od značky TreeBee

Značka TreeBee, jež se na českém trhu specializuje na výstavbu designových posedů, představuje svou novou kolekci s názvem SendWitch. K vidění je v zahradě Uměleckoprůmyslového muzea, a to do neděle 10. října v rámci programu největší výstavy designu v Praze Designblok. Na jeho projektování se již standardně podílel architekt Petr Šindelář z ateliéru Vllnna, pro jehož práci je specifické zaměření na dřevo a udržitelnost.

Nově je však každý model posedů SendWitch vybaven i revolučním řešením pro interaktivní ovládání světla – osvětlením šitým na míru od firmy Tangle. Mezi další významná specifika tohoto posedu patří jeho snadná výstavba, kdy lze posed postavit již během 2 dnů, a to za pomoci pouhého šroubováku. Model SendWitch je poté nově rozšířen i o posuvná otevírací okna, o možnost větrání podlahou, zastínění oken a zastřešení terasy plachtami.

V rámci Designbloku je možné posed navštívit až do neděle 10. října od 10:00 do 21:00 hodin, během kterých dochází k prezentaci modelu SendWitch a světelného systému Tangle propojeného s hudbou.