ČPP Servis výrazně roste a rozšiřuje nabídku služeb, spouští nový vizuální a komunikační koncept “Prostě servis“ 

Praha, 1. listopadu – Společnost ČPP Servis má ambiciózní růstové plány – chce více rozvíjet plnohodnotnou poradenskou síť při zásadním rozšíření portfolia nabízených služeb. Tento cíl podpoří novým vizuálním a komunikačním konceptem a dnes spuštěnými novými webovými stránkami.  Základem konceptu je slogan „Prostě servis“. 

ČPP Servis výrazně rozšiřuje portfolio nabízených služeb. Kromě pojištění od mateřské České podnikatelské pojišťovny ve větší míře nabízí i další finanční produkty, jako jsou hypotéky, investiční produkty či doplňkové penzijní spoření. „Chceme být pro naše klienty plnohodnotným partnerem pro každou životní situaci. Proto se daleko více zaměříme i na další finanční produkty, ať už to bude řešení otázek spojených s financováním nejen bydlení, investováním nebo spořením na penzi,“ vysvětlil předseda sboru jednatelů ČPP Servis David Krňávek.

ČPP Servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny ze skupiny Vienna Insurance Group. Výše celkového předepsaného pojistného od ČPP Servis a dceřiných společností v letošním roce dosáhne zhruba jedné miliardy korun.

Součástí přeměny a plánovaného růstu je i nový vizuální koncept. ČPP Servis spustila nové webové stránky www.cppservis.cz, upravila své logo a postupně bude měnit vzhled veškerých propagačních materiálů i obchodních míst. „Novým vizuálním konceptem chceme nadále jasně deklarovat, že jsme součástí silné finanční skupiny. Zároveň ale ukazujeme, že se měníme a máme ambiciózní růstové plány,“ dodal David Krňávek. 

„Při přípravě nového konceptu jsme chtěli zdůraznit především fakt, že jsme tady pro klienty i obchodní partnery. Proto se celým komunikačním konceptem bude prolínat slovní spojení ´Prostě servis´,“ řekl člen sboru jednatelů ČPP Servis Petr Brabenec.

V současnosti své služby nabízí ČPP Servis prostřednictvím sítě 750 obchodních partnerů. „S naším růstem obchodu počítáme i s hledáním dalších lidí. Chceme vlastní prodejní síť dále rozvíjet, zároveň chceme našim partnerům poskytnout maximální podporu v jejich rozvoji a vzdělávání,“ uzavřel Petr Brabenec. Součástí rozvoje bude i posilování on-line prodeje a obsluhy klienta.

ČPP Servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group. Je samostatným zprostředkovatelem pojištění, spotřebitelských úvěrů, doplňkového penzijního spoření a investičním zprostředkovatelem.