Televizi Kuki diváci naladí i přes multimediální zařízení Tesla

Brno, 1. listopadu 2021 – Do rodiny zařízení podporujících IPTV Kuki v listopadu přibylo inteligentní multimediální zařízení Tesla MediaBox XA400. To divákům umožňuje sledovat Kuki a rozličné streamovací služby i na televizích bez operačního systému, a to pouze za předpokladu připojení domácnosti k internetu. Zařízení nabízí 4K obraz, lokalizované prostředí v češtině nebo hlasové vyhledávání.

Navzdory tomu, že chytré televize s internetem tvoří většinu současné nabídky televizorů, najdeme v českých domácnostech stále nezanedbatelné množství těch, které si s aplikacemi neporadí. Kuki proto nyní divákům s „hloupými“ televizemi umožňuje IPTV služby sledovat bez nutnosti koupě nové obrazovky. Řešením je inteligentní multimediální zařízení Tesla MediaBox. 

„Spousta našich klientů má starší typy televizí například v ložnici nebo na chatě, případně jim jejich stávající přístroj stále dobře slouží a pro její výměnu nevidí důvod. Právě pro ně je Kuki na chytrém
set-top-boxu ideální volbou. V porovnání s pořízením nové televize se totiž jedná o několikanásobně nižší investici se stejným přínosem, a to včetně 4K videa,“ říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki. 

Právě vysoká kvalita obrazu společně s možností sdílet na televizi obrazovku mobilního telefonu nebo notebooku patří mezi hlavní přednosti multimediálního zařízení Tesla. K jeho užívání divákům stačí pouze připojení k internetu a kromě Kuki si do něj mohou stáhnout další oblíbené aplikace jako YouTube, HBO Go nebo Spotify.

S tradiční českou značkou Tesla tak Kuki tímto krokem navázala užší spolupráci. „Volba padla právě na zařízení Tesla mimo jiné z toho důvodu, že se stejně jako v případě Kuki jedná o hrdou českou značku,“ doplňuje Lukáš Pazourek. Pro své zákazníky Kuki nachystala speciální nabídku na pořízení multimediálního zařízení přímo webu televize za 1 990 Kč. Společně s ním rozdává i tarif Kuki větší na dva měsíce zdarma. 

O společnosti

Internetová televize Kuki je unikátní, ryze česká IPTV služba, která nabízí sledování televizního obsahu. Kromě více než 33 000 pořadů, které jsou k dispozici na 145 TV kanálech, nabízí možnost zhlédnutí až 7 dní nazpět, TV archiv nebo videopůjčovnu. Již více než 50 000 diváků umožňuje velkou míru přizpůsobení v podobě svobodné volby skladby TV kanálů nebo uživatelských profilů. Kromě České republiky působí i na slovenském trhu. Provoz i vývoj Kuki zajišťuje společnost SMART Comp. a.s., poskytovatel internetové služby pod značkou netbox a IPTV služby pod značkou Kuki.


Web ǀ Facebook ǀ Twitter ǀ Instagram