Bohatý Ježíšek u T-Mobile: Dvojičky telefonů s druhým zařízením za 1 Kč, až 7 000 korun na elektroniku a odměny pro majitele předplacenek

  • portfolio Samsung se slevou až 14 000 Kč
  • notebooky již od 3 021 Kč
  • exkluzivní nabídka od Apple: iPhone a Apple Watch za 1 Kč
  • vyšší odměny pro zákazníky předplacených karet

Zvýhodněný telefon s nejlepší dotací na trhu a druhým za korunu, nová televize či herní konzole, ale i exkluzivní balíčky produktů značky Apple. T-Mobile představil vánoční nabídku, ze které si dárek pro sebe nebo své blízké vybere opravdu každý. Ke zvýhodněným telefonům totiž přibyla i spotřební elektronika včetně chytrých televizorů Samsung, herních konzolí či notebooků. Vedle tarifních dotací čekají odměny také na majitele předplacenek, kteří získají speciální vánoční bonus za dobití. A pestrá vánoční nabídka platí i pro živnostníky.

Výhodné dotace na nákup vánočních dárků

T-Mobile o Vánocích odměňuje všechny své zákazníky, pro které připravil nejvýhodnější tarifní dotace na trhu. Produkty z portfolia značky Samsung zákazníci pořídí až o 7 000 Kč levněji, případně mohou využít akci s druhým telefonem za pouhou 1 Kč a ušetřit až 14 000 Kč. Dotace se přitom nevztahuje jen na mobilní telefony, ale na celou řadu další domácí elektroniky, která je oblíbeným vánočním dárkem. K hlasovému tarifu je možné zakoupit také herní konzole už od 999 Kč, notebooky Acer od 3 021 Kč nebo televizory Samsung od 7 721 Kč. 

“Zatímco většina operátorů od dotací na nákup zařízení ustupuje, pro nás jsou nadále důležitou odměnou, kterou chceme pro naše zákazníky zachovat – ať už touží po novém telefonu nebo potřebují spíš notebook či televizor,” dodává Michal Podlucký, ředitel segmentu pro rezidentní zákazníky ze společnosti T-Mobile.

Druhé Apple zařízení za 1 Kč

Exkluzivní nabídka čeká o Vánocích na zákazníky, kteří si zakoupí některý z modelů iPhonu v kombinaci s chytrými hodinkami Apple Watch. Od poloviny listopadu až do Vánoc budou moci získat jedno ze zařízení za 1 Kč a obě tak už od 12 999 Kč. T-Mobile navíc nadále zůstává jediným českým operátorem, u kterého lze díky službě Apple Watch Connection z hodinek telefonovat i bez iPhonu. 

Na Vánoce vyšší odměna za nabití předplacených karet

O speciální vánoční odměnu letos nepřijdou ani Twist zákazníci s hlasovým tarifem. Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. Dobít kartu mohou jakkoliv a kdekoliv, odměnu si vyzvednou přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

“Chceme, aby si naši zákazníci mohli se svými nejbližšími naplno užít nejen Vánoce, ale byli spolu ve spojení neustále. I proto jsme do vánoční nabídky zařadili také výhodný bonus za dobití nebo dárek v podobě ročního datového balíčku s 12 GB za 499 Kč,” dodává Michal Podlucký ze společnosti T-Mobile.

Výhodný internet i T-Mobile TV

Vánoční ceny se dotknou i televizních tarifů. Na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu získají balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí zákazníci v nejvyšší rychlosti za 299 Kč na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Více info na www.t-mobile.cz/vanoce 

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má na českém trhu téměř 6,2 milionu zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.