Spolupráce značek Zyxel a ATEN přináší lepší multicastové vysílání

4. listopadu 2021, Praha – Přepínače Zyxel vybavené režimem Networked AV představují v kombinaci s video extendery značky ATEN vynikající řešení pro multicastová prostředí. 

WiFi a síťová řešení značky Zyxel se dlouhodobě těší velké oblibě mezi provozovateli hotelů, restaurací a dalších volnočasových objektů. Společnost Zyxel již několik let vyvíjí a vyrábí interiérová i exteriérová zařízení, která jsou díky svým funkcím vhodná k instalaci v hotelových halách, obchodech, kavárnách, barech nebo restauracích.

Mezi specifické požadavky mnoha z těchto podniků patří multicastové vysílání. Samozřejmostí dnes je, že video musí být ve vysokém rozlišení, což klade zvýšené nároky na přenosovou kapacitu sítě. A právě tyto rostoucí požadavky zákazníků vedly společnost k vývoji režimu Networked AV pro vybrané přepínače značky Zyxel. 

Režim Networked AV zajišťuje vysoký výkon v multicastovém prostředí, kde se video a další obsah šíří prostřednictvím mnoha různých obrazovek, např. televizorů v hotelových pokojích, nebo digitálních cedulí. 

Dokonale harmonické spojení

Pro dosažení ještě vyšší efektivity oblíbeného režimu Networked AV spojila společnost Zyxel síly se společností ATEN, která patří mezi odborníky na trhu video extenderů a KVM přepínačů. Výsledkem spolupráce odborných týmů je dokonale fungující řešení, s nímž přepínače Zyxel, jako např. modely GS2220 a XGS2210, dosahují v kombinaci s IP KVM video extendery řady KE od společnosti ATEN optimálního výkonu. Díky dokonalé harmonii multigigabitových přepínačů Zyxel a produktové řady ATEN KE, která podporuje plynulý video přenos v rozlišení 4K, máte jistotu, že dosáhnete nejlepší kvality multicastového vysílání v rozlehlých prostorách, jako jsou hotely, volnočasové objekty nebo nákupní centra. 

 O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

– působnost ve 150 zemích celého světa,

– milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

– 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.