Jak si vede první vlogovací telefon HONOR 50 ve srovnání s konkurenčními telefony?

[8. listopadu 2021, Praha] HONOR před týdnem uvedl na český a slovenský trh první vlogovací telefon HONOR 50, který se nabídne prémiovou sadou pro focení a natáčení včele s 108MPx hlavním fotoaparátem, 66W rychlonabíjení, zaoblený displej a navíc je v rámci předprodeje do 14. listopadu 2021 k dispozici za akční cenu. Jak si tato horká novinka vede ve srovnání s konkurenčními telefony ve stejné cenové kategorii?

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Prémiová výbava pro focení a natáčení

Základem moderního telefonu je bezesporu kvalitní fotoaparát a HONOR 50 tak ve srovnání s přímou konkurencí v podobné cenové kategorii dominuje na plné čáře. Jako jediný má totiž čtyři zadní kamery s nejsilnějším 108Mpx hlavním fotoaparátem. Stejně kvalitní zadní fotoaparát dokáže nabídnout ještě Xiaomi 11T, kterému ale bohužel oproti ostatním jedna kamera vzadu chybí. Navíc má ve srovnání nejslabší selfie kameru, která má jen 16Mpx, zatímco všichni ostatní 32Mpx. Na další příčce v rámci srovnání fotoaparátu následuje Samsung Galaxy A52, který nabídne 64Mpx hlavní fotoaparát a Huawei Nova 9 s 50Mpx.

Zaoblená obrazovka zlepšuje funkčnost telefonu

Displeje telefonů jsou v dnešní době často zakřivené, nebo zaoblené, a to má své výhody. Nejen že zaoblení obrazovky zvýrazňuje design telefonu, rozšiřuje také jeho funkčnost a např. posouvání aplikací na obrazovce je tak daleko jednodušší. Přesto nabízí zaoblený displej jen HONOR 50 a Huawei Nova 9. Při srovnání těchto telefonů má ale výraznou převahu HONOR 50, který navíc nabídne podporu služeb Google, 5G, 108Mpx hlavní fotoaparát a operační systém Android 11. 

Obsah obrázku interiér, počítač, různé, stolní počítač

Popis byl vytvořen automaticky

Blesková rychlost nabíjení

Velkou devízou moderních telefonů je samozřejmě také rychlost nabíjení a její neustále zrychlování je dnes už ustáleným trendem. To vyplývá také ze srovnání chytrých telefonů v cenové kategorii kolem 12 tisíc korun, kde už se bez rychlodobíjení prakticky neobejdete a např. HONOR 50 se dokáže na 70 % dobít za pouhých 20 minut díky 66W nabíječce. Podobně je na tom také Xiaomi 11T s 67W, Huawei Nova 9 s 66W a Samsung Galaxy A52 s 25W. Obavy z věčné vybité baterky jsou už prostě pryč.

Cena versus výkon

V rámci porovnání cen je nejvýhodnější HONOR 50 a Samsung Galaxy A52, oba vycházejí ve verzi 6 GB + 128 GB na pouhých 11 499 Kč. Ve výsledku ale HONOR 50 nabídne prémiovější výbavu pro focení a natáčení, rychlejší nabíjení i zaoblený displej. Na další příčce jsou za téměř stejnou cenu Huawei Nova 9 za 12 990 Kč a Xiaomi 11T za 12 999 Kč. Dále následuje HONOR 50 za 13 490 Kč a Xiaomi 11T za 13 999 Kč ve verzích 8 GB + 256 GB. 

Obsah obrázku osoba, interiér, ruka, mobilní telefon

Popis byl vytvořen automaticky

###

Nádherný mobilní telefon HONOR 50 s prémiovou výbavou fotoaparátů je v rámci předprodeje k dostání za akční ceny. Zatímco standardní cena verze 6 GB RAM + 128 GB ROM vychází na 12 990 Kč a verze 8 GB RAM + 256 GB ROM na 14 990 Kč, v rámci předprodeje je HONOR 50 dostupný za pouhých 11 490 Kč, resp. 13 490 Kč. Zákazníci tak nyní mohou výrazně ušetřit a využít zvýhodněný předprodej až do 14. listopadu 2021. Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz

HONOR je zpět v plné síle a plánuje se stát globální technologickou ikonou

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce. 

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk