HONOR 50 konečně v prodeji! Ode dneška k dostání ve více jak 300 prodejnách po celé České republice

[15. listopadu 2021, Praha] První vlogovací telefon HONOR 50 už ode dneška koupíte ve více jak 300 prodejnách po celé České republice. Na výběr máte hned 3 nádherná barevná provedení a 2 paměťové verze 6 GB RAM + 128 GB ROM za 12 990 Kč a 8 GB RAM + 256 GB ROM za 14 990 Kč. HONOR 50 byl úspěšný již v rámci předprodeje, kdy během prvního týdnu překonal plán o čtyřnásobek. Nyní je k dispozici ihned u všech hlavních prodejců jako Alza, Mall, CZC, Datart apod.

Obrázek 2

První vlogovací telefon HONOR 50 přináší značce HONOR vydařený návrat na český trh a není také divu. Horká novinka nabídne podporu Google služeb s kompletní výbavou aplikací včetně nejnovějších technologií, a nechybí ani síť 5 G.

HONOR 50 zaujme na první pohled krásným designem a díky kvalitnímu materiálu, lehké váze a zaoblenému displeji také skvěle padne do ruky. Kromě toho nabízí prémiovou foto výbavu včele s 108Mpx hlavním fotoaparátem. Ta má nespočet kreativních foto-video režimů a zákazník tak může natáčet na přední a zadní kameru současně, vytvářet fotografie a videa vždy v ultra vysoké kvalitě (i v noci), využívat různé příběhové šablony, beaty režim a mnoho dalšího. Nechybí ani super rychlé 66W nabíjení, které dobije 70 % baterie za 20 minut a uvnitř se ukrývá vylepšený procesor Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G. Potěší také 120 Hz obnovovací frekvence obrazovky, která se dá navíc upravovat podle individuálních potřeb. HONOR 50 běží na operačním systému Android 11 s uživatelským rozhraním Magic UI 4.2.

Prémiový mobilní telefon HONOR 50 se stal velmi žádaným už v předprodeji, kdy za první týden překonal předprodejní plán o čtyřnásobek. Zákazníci nejčastěji kupovali vyšší paměťovou verzi telefonu 8 GB RAM + 256 GB ROM, kterou volilo více jak 64 % zákazníků. Nejžádanější barvou byla Frost Crystal s 45 %, elegantní Midnight Black s 32 % a stylová Emerald Green s 23 %.

Přehled prodejců v České republice: Alza, Mall, CZC, Datart, Mobil Pohotovost, Electro World, O2, BPS Mobil, TS Bohemia a Space.

Přehled prodejců na Slovensku: O2, Orange a NAY

Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz

###

O společnosti HONOR 

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk