HONOR Earbuds 2 Lite jsou ode dneška v prodeji i v Česku, nabídnou až 32 hodin přehrávání hudby a dokonale čistý zvuk

[Praha – 15. listopadu 2021] – HONOR dnes na českém trhu odstartoval prodej nových bezdrátových sluchátek HONOR Earbuds 2 Lite True Wireless Stereo (TWS). Ve výbavě mají nejvýkonnější baterii ve své kategorii, aktivní potlačení okolního hluku (ANC) a pokročilé připojení. To vše v balíčku s velmi příjemným ergonomickým designem za velmi dostupných 1 790 Kč.

Obsah obrázku muž, osoba, hledání

Popis byl vytvořen automaticky

„S uvedením nových bezdrátových sluchátek HONOR Earbuds 2 Lite pokračujeme v naší strategii vytvořit propojenější a inteligentnější svět prostřednictvím nejlepších chytrých produktů ve své třídě. Za velmi dobrou cenu tak přinášíme prémiová bezdrátová sluchátka s křišťálově čistým zvukem, nadstandardní výdrží baterie, rychlým nabíjením, perfektním odhlučněním okolního ruchu a mnoha dalšími výhodami. Ať už je tedy bude zákazník využívat na práci, zábavu nebo sport, jsem přesvědčen, že mu zaručí maximální spokojenost,“ uvedl Alex Wang Xi, generální manažer HONOR pro střední a východní Evropu.

Celodenní zábava s ultra dlouhou výdrží baterie a rychlým nabíjením

HONOR Magic Earbuds 2 Lite jsou díky 55mAh baterii nejvýkonnější bezdrátová sluchátka ve své kategorii, která zaručují až 10 hodin nepřetržitého poslechu hudby na jediné nabití. Až 32 hodin přehrávání hudby a až 20 hodin telefonování s využitím nabíjecího pouzdra. Zároveň mají ve výbavě velmi rychlé nabíjení a 40 % baterie tak doplníte během pár minut, což odpovídá až 4 hodinám nonstop přehrávání hudby.

Aktivní potlačení hluku pro ničím nerušený zážitek z poslechu

Ať jste v práci nebo v kavárně, HONOR Earbdus 2 Lite zajistí ničím nerušený poslech hudby díky pokročilé funkci aktivního potlačení hluku. Pasivní izolaci okolního ruchu doplňuje také speciálně navržený design sluchátek, která tak velmi těsně sedí v uších a vy si můžete užívat jen dokonale čistý zvuk.

HONOR Earbuds 2 Lite zajišťují vysokou kvalitu dvousměrného zvuku, ve výbavě mají dva mikro silikonové mikrofony s elektro-mechanickým systémem (MEMS). Kombinují tradiční technologii potlačení hluku a hloubkovou neutrální síť (DNN). Společně s duální technologií proti větru dokážou extrahovat zvuk volajícího a optimalizovat zážitek z hovoru i za horších okolních podmínek. Jedná se tak o perfektní doplněk pro ničím nerušené video hovory s perfektní kvalitou zvuku.

Režim dosahu a prémiový zvuk s pokročilou audio výbavou 

Pokud chcete slyšet vše, co se děje kolem vás i bez vyjmutí sluchátek z uší, využijte režim dosahu. Ten aktivujete jednoduchým stisknutím sluchátka a ihned se vrátíte zpět k okolnímu dění.

Pokročilou audio výbavu garantuje 10mm vysoce přesné měniče se sensitivními polymerovými membránami. Ty zajistí citlivé, autentické a vybalancované audio včetně vysoce přesné hloubky basů. Perfektní pro všechny, kdo mají rádi svou oblíbenou hudbu v uších každý den, nebo třeba i pro hraní her s dokonalým stereo zvukem. 

Komfortní design pro prémiový zážitek z poslechu

S cílem poskytnout zákazníkům nejkomfortnější bezdrátová sluchátka, testoval HONOR tisíce uživatelů a vytvořil nespočet modelů, aby nakonec vytvořil takový, který bude perfektně sedět každému díky opravdu komfortnímu ergonomickému designu. HONOR Earbuds 2 Lite zároveň přichází se třemi velikostmi flexibilních silikonových špuntů, aby si mohl vybrat opravdu každý. 

Pokročilé připojení signálu pro nepřerušovaný a opravdový zážitek z hraní her

Ideální pro všechny gamery. Sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite automaticky využívají režim menší prodlevy připojení při hraní her se synchronizovaným zvukem a obrazem. Uživatel si tak vychutná ničím nepřerušovaný herní zážitek. Zároveň mají Bluetooth 5.2, který díky optimalizaci a přepínání mezi různými druhy signálu vždy zajistí plynulé a stabilní připojení.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite jsou od 15. 11. 2021 v České republice k dispozici za 1 790 Kč u AT Computers, Mobil Pohotovost, Setos, T.S.Bohemia a CZC. Na výběr jsou dvě barevná provedení: elegantní Glacier White, nebo stylová Midnight Black. 

ID fotografie ke stažení:

– –

O společnosti HONOR 

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Pro vice informací prosím navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk