Riot Forge debutuje hned dvěma herními tituly

Ruined King: A League of Legends Story™ a Hextech Mayhem: A League of Legends Story™ jsou dnes k dispozici

Praha, 18. listopadu 2021 – Riot Forge oznamuje svůj debut v podobě vydání her Ruined King: A League of Legends Story a Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Ty jsou již v prodeji.  

Ruined King: A League of Legends Story je tahové RPG pro jednoho hráče vyvinuté společností Airship Syndicate (tvůrci Battle Chasers: Nightwar a Darksiders Genesis v čele s legendárním komiksovým výtvarníkem Joem Madureirou). Hra je dostupná na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 a PC (přes Steam, GOG.com a Epic Games Store). Hra bude k dispozici brzy poté na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Stávající majitelé PS4 nebo Xbox One mají možnost upgradovat svou verzi zdarma.

Příběh se odehrává ve dvou regionech světa Runeterra. V Bilgewater, rušném přístavním městě, které je domovem lovců mořských příšer, přístavních gangů a pašeráků z celého známého světa. Druhým místem, kam hráč zavítá, jsou Shadow Isles, země prokletá smrtící Černou mlhou, která zahaluje ostrov a proměňuje ty, s nimiž přijde do kontaktu. Aby hráči porazili společného a tajemného nepřítele, vytvoří nepravděpodobnou skupinu šampionů League of Legends. Těšit se tak mohou na Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri a Pyke.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=eUkyg3sUdWc&ab_channel=RiotForge 

Hextech Mayhem: A League of Legends Story je nová rytmická skákačka vyvinutá Choice Provisions, tvůrci série BIT.TRIP. Hra je k dispozici na Nintendo Switch, PC (přes Steam, GOG.com a Epic Games Store) a brzy k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace Netflix. Hráči musí provádět skoky a útoky s bombami v rytmu zvukového doprovodu. Jen tak se vyhnou překážkám, odzbrojí nepřátele, zapálí pojistky a tím dosáhnou řetězových reakcí výbuchů.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=YqgCESVWNNI&ab_channel=RiotForge 

Další hry od Riot Forge již brzy

Riot Forge také odhaluje nové detaily o několika nadcházejících titulech. Song of Nunu: A League of Legends Story bude k dispozici v roce 2022, přičemž vývojář Tequila Works přináší první ukázku z gameplaye. Tato adventura pro jednoho hráče přichází na Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PS4, PS5 a PC (prostřednictvím platforem Steam, GOG.com a Epic Games Store). Ve hře se představí milovaní šampioni Nunu a Willumpa, kteří se vydávají na výpravnou cestu za Nunuinou dávno ztracenou matkou. 

Video Song of Nunu: https://www.youtube.com/watch?v=9E5BCiqg9Rs&ab_channel=RiotForge 

Další novinkou bude CONV/RGENCE: A League of Legends Story, 2D akční plošinovka pro jednoho hráče, která obsahuje ovládání času od Double Stallion. Ta bude také k dispozici příští rok. Riot Forge také připravuje hru, která se bude odehrávat v regionu Demacia. 

Video CONV/RGENCE: https://www.youtube.com/watch?v=BohXpNlLH74&ab_channel=RiotForge 

Související odkazy:

Oficiální stránky: RiotForgeGames.com

Oficiální Facebook: Riot Forge

Oficiální Twitter: @RiotForge

Oficiální Instagram: @RiotForge

YouTube: https://www.youtube.com/RiotForge 

O Riot Forge

Riot Forge byl založen v roce 2019 a je vydavatelem zaměřeným na hráče a vývojáře, jehož posláním je přinést univerzum League of Legends novým hráčům a platformám poskytováním „kompletních“ her na míru.

O Riot Games

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů 

Jak League of Legends vstoupila do své druhé dekády, pokračuje Riot v jejím vývoji a přináší hráčům nové zážitky v podobě titulů Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift a několika dalšími, na kterých pracuje. Riot také buduje svět Runeterra prostřednictvím multimediálních projektů, které zahrnují hudbu, komiksy, deskové hry a připravovanou animovanou sérií Arcane.

Společnost Riot, kterou založili Brandon Beck a Marc Merrill, vede generální ředitel Nicol Laurent, má ústředí v Los Angeles v Kalifornii a má více než 3000 Rioterů ve více než 20 pobočkách po celém světě.

O Choice Provisions

Choice Provisions založili Mike Roush a Alex Neuse v roce 2007 a od té doby přináší jedinečné zážitky hráčům po celém světě na co největším počtu platforem. Tým se sídlem v Santa Cruz je nejlépe známý díky sérii her BIT.TRIP, včetně Runner3 z roku 2018, která vyšla na Nintendo Switch, PS4 a PC.