Raiffeisenbank spouští novou náborovou kampaň. Samozřejmě v duchu SAMOZŘEJMĚ

Praha, 22.11.2021 – Raiffeisenbank v listopadu spustila náborovou kampaň, která navazuje na novou strategii SAMOZŘEJMĚ, a sází na atmosféru na pracovišti, diverzitu a možnost home office. K vidění jsou videa i statické posty na službách Seznamu a Mafry, sociálních sítích a také autobusech a tramvajích v Olomouci.

Komunikaci, která pracuje s claimem „U nás je to o vás”, tvoří tři klíčové vizuály, na nichž je kampaň postavená:

  1. Jsme různí, ale držíme pohromadě jako tým.
  2. Home office je běžnou součástí našeho pracovního života.
  3. Máme mezi sebou nadstandardní vztahy, proto se scházíme i po práci.
  4.  

​​​​​​​Raiffeisenbank je postavená na lidech a důvěře v ně. Zakládáme si na dobrých vztazích, týmovém duchu a vzájemném respektu v to, jací jsme a co dokážeme. Společně pracujeme a společně se radujeme z úspěchů i mimo zdi banky,” říká Dana Fajmonová, ředitelka divize People & Culture v Raiffeisenbank. „A naše hodnoty se nezměnily ani událostmi posledních dvou let, ačkoliv nám různá opatření komplikují možnost vídat se osobně. Díky této zkušenosti jsme se naučili fungovat v hybridním pracovním módu, takže je home office jedním z klíčových pilířů komunikace.”

Kampaní se chce banka zviditelnit a zatraktivnit jméno Raiffeisenbank mezi zaměstnavateli nejen ve finančním sektoru. Má v plánu zaujmout na trhu práce a stát se první seriózní volbou při výběru nového zaměstnání v bankovním sektoru.

„Celou kampaň jsme postavili na pilířích, které naši zaměstnanci v rámci firemní kultury oceňují. Situace na trhu dnes není jednoduchá, a proto chceme ukázat, v čem jsme jako zaměstnavatel atraktivní. Zároveň chceme vyvrátit mýty o práci v bance, přitáhnout pozornosti lidí na trhu a vzbudit v nich zájem o Raiffeisenbank,” doplňuje Dana Fajmonová.

Natáčení probíhalo za účasti nejen hereckých talentů, jako jsou Johana Jedličková, Radomír Švec, Martin Leták nebo Matěj Balcar, ale ve spotech a na vizuálech je možné zaregistrovat také zaměstnance banky. ​​​​​​

Spot je ke zhlédnutí na tomto odkazu:

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).