XPG představuje bezplatnou montážní sadu LGA 1700 pro chladiče LEVANTE 240 a 360 AIO

Herní značka XPG, rychle rostoucí dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, dnes představuje bezplatnou montážní sadu LGA 1700 pro stávající uživatele kapalinových chladičů All In One LEVANTE 240 a LEVANTE 360. Nabízí tak zákazníkům možnost používat jejich stávající chladiče XPG s novými procesory Intel Alder Lake 12. generace.

Oba chladiče XPG LEVANTE 240 i LEVANTE 360 jsou kompatibilní s novou paticí Intel LGA 1700 a nová montážní sada bude k dispozici zdarma. Zákazníci musí pouze požádat o ověření na stránce zákaznické podpory https://corp.adata.com/cz/support/online s dokladem o zakoupení chladičů XPG, CPU 12. generace a/nebo základní desky. Zákaznická podpora XPG pak bude zákazníky kontaktovat pro další informace. Délka dodání závisí na místě, kde se zákazník nachází. Dodány budou pouze materiály potřebné pro instalaci.

Chcete-li se dozvědět více informací o konkrétních trzích, obraťte se na nejbližšího zástupce společnosti XPG prostřednictvím https://www.xpg.com/cz/xpg.

###

O značce XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti eSports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her a eSports, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení, a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty se skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.